Antrasis Sumanaus moksleivio akademijos susitikimas

Antrasis Sumanaus moksleivio akademijos susitikimas

 Kasdien susidurdamas su reklama, kiekvienas iš mūsų pasiruošęs iš karto paaiškinti, kokia reklama mums patinka, kokia – ne. Kartais ji ir stebina, ir džiugina, o kartais ir klaidina. Sakoma, kad didmiestyje gyvenantis žmogus per dieną pamato apie 3500 reklamų.

 Kaip veikia reklama ir kas vyksta, kai ją matome? Kodėl perkame vienus produktus ir neperkame kitų? Į šiuos klausimus kovo 12 dieną projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ Verslumo klasės antrojo užsiėmimo metu atsakinėjo VDU Žemės ūkio akademijos dėstytojai ir projekto dalyviai II g ir III g klasių mokiniai. Mokiniai raštu ir žodžiu drąsiai ir įdomiai dėstė savo mintis apie reklamą, noriai dalyvavo apklausose ir atliko Kahoot testą.

 

Daiga Milkintienė, informacinių technologijų, ekonomikos mokytoja

 

Papildoma informacija