Ekonomikos pamoka „Euras mūsų kasdienybėje“

Ekonomikos pamoka „Euras mūsų kasdienybėje“

 Kovo 4 dieną vykdant numatytas projekto „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“ veiklas, II gimnazinės klasės mokiniams buvo organizuota ekonomikos pamoka „Mokymasis planuoti savo veiklą. Studijos ES šalyse“.

 Mokiniai pasirinko po vieną Europos Sąjungos šalį ir ieškojo informacijos apie studijas šioje šalyje. Ruošdami pristatymus turėjo atsakyti į šiuos klausimus: Kokia kalba dėstoma šios šalies universitetuose, ar priima moksleivius iš kitų ES šalių, kiek metų trunka bakalauro studijos, kiek jos kainuoja, ar mokama stipendija, ar studentai aprūpinami bendrabučiais ir kt.

 Mokiniai noriai atliko šias užduotis, paruošė ir pristatė pateiktis apie pasirinktas šalis. Nors šiandien nė vienas neplanavo studijuoti kitoje šalyje, bet dalyvauti studentų mainų programose norėtų beveik visi.

Daiga Milkintienė, ekonomikos mokytoja

 

Papildoma informacija