Velykinis Photon robotų turnyras

Velykinis Photon robotų turnyras

 Šiandien antrokai dalyvavo velykiniame Photon robotų turnyre. Naudodami „Photon Move“ programėlę lenktyniavo ir įveikė velykinių margučių trąsą.

 Sudėtingesnės užduotys laukė ant edukacinio kilimėlio – reikėjo pasiekti nurodytą tikslą. Naudodami tikslo kortelę (šįkart tai buvo Velykų bobutės trobelė ir velykinio kiškučio dirbtuvės)  ir nurodymų korteles, mažieji programuotojai turėjo nuvesti robotą tikslo link, praeidami ne mažiau nei 3 margučiais pažymėtus laukelius. Sėkmingai pasiekusio tikslą roboto prizas –velykinis margutis.

 Buvo daug azarto ir teigiamų emocijų. Vaikai nekantraudami laukia kito užsiėmimo, kurio metu jau planuojame darbą su „Photon Code“.

Mokytoja metodininkė Virginija Ralienė

Papildoma informacija