Projektas „Verbų rišu rozu su šeimu“

Projektas „Verbų rišu rozu su šeimu“

 Šių metų kovo 10–26 dienomis vyko tarptautinis ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų etninio ugdymo projektas „Verbų rišu rozu su šeimu“, skirtas Marijos Gimbutienės 100 metų sukakčiai paminėti, kurį organizavo Alytaus lopšelis-darželis „Nykštukas“.

 Projekto tikslas – puoselėti verbų rišimo tradicijas ir papročius, perteikti etnines tautos vertybes ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigose, jų tęstinumą atskleidžiant per meninę-kūrybinę raišką. Projekte sudalyvavo daugiau nei 150 ugdymo įstaigų. Mūsų gimnazijos pradinukams atstovavo pirmos klasės mokinės Karilė Rukaitė ir Karina Kulpinskaitė bei trečiokai Dovilė Dautartaitė, Modesta Šimaitytė ir Titas Telvikas. Už indėlį puoselėjant tautos tradicijas ir meniškai surištas verbas visi dalyviai gavo padėkos raštus. 

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Milda Grinevičienė

 

Papildoma informacija