Respublikinė konferencija „Vienas vardas – Lietuva“

Respublikinė konferencija „Vienas vardas – Lietuva“

 Balandžio 7 dieną vyko respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija „Vienas vardas – Lietuva“. Joje dalyvavo net 54 pranešėjai iš 19 respublikos mokyklų. Pranešimus pristatė ir mūsų gimnazijos 2 ir 4 klasių mokiniai. Antrokės Neringa, Gustė, Rugilė ir Viktorija parengė pranešimą „Stebiu-tyrinėju-atrandu“, kuriame pristatė įdomiausias ir įsimintiniausias šių mokslo metų veiklas – žygius, tyrimus, projektus bei naujas patirtis mokantis dirbti su „Photon Robot“.

 Ketvirtokės Aušra ir Arijana pristatė pranešimą „Neišmokę gerbti praeities, nemokėsime branginti ateities“. Jame  savitai ir įdomiai priminė svarbiausius Lietuvos  istorijos faktus.

 Mokiniai konferencijai atsakingai ruošėsi, rengė pateiktis, tobulino viešojo kalbėjimo ir IKT įgūdžius, mokėsi bendradarbiauti.

 Mergaitėms tai buvo pirmoji konferencija, tad rūpesčio ir jaudulio buvo. Tačiau konferencijos pabaigoje visi dalyviai atrodė patenkinti, džiaugėsi savo sėkme. Grupės moderatorė stebėjosi  brandžiais pranešimais, drąsiais ir iškalbingais pranešėjais, prasmingais jų darbais. 

Mokytojos Virginija Ralienė ir Jūratė Dumskienė

 

Papildoma informacija