„Kelionė” po Europos Sąjungą

„Kelionė” po Europos Sąjungą

 Balandžio 14 dieną, vykdant projekto „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“ veiklas, antros klasės mokiniai dalyvavo pamokoje „Kelionė” po  Europos Sąjungos šalis”.

 Antrokai susipažino su didžiausiomis Europos Sąjungos šalimis, jų vėliavomis, sostinėmis. Sužinojo įdomių faktų apie šiai sąjungai priklausančias šalis, ieškojo jų žemėlapyje. Mokiniai buvo labai aktyvūs – domėjosi ES veikla, uždavė daug klausimų. 

 Išsiaiškinę svarbiausius dalykus, išsiruošėme į kelionę po Europos Sąjungą. Su mumis į kelionę leidosi Photon robotai. Mokinių poros gavo tikslo korteles – kokią šalį turi pasiekti. Nurodymų kortelėje, kurią išsitraukė burtų keliu, buvo nurodyta, kiek ir kokių pažymėtų zonų reikia pravažiuoti. Naudodami Photon Badge ir Photon Code programas, mokiniai sudėliojo maršrutus savo valdomiems robotams. Aplankėme Vokietiją, Lenkiją, Prancūziją, Švediją, Suomiją, Ispaniją. Visus nustebino ir plojimų sulaukė du robotai, kurie, pasiekę savo kelionės tikslus – Prancūziją ir Ispaniją, prakalbo ir pasisveikino tų šalių kalbomis.

 Vaikai labai atsakingai dirbo, daug sužinojo ir išmoko. Visiems pavyko pritaikyti turimas pasaulio pažinimo ir programavimo žinias. 

Mokytoja  Virginija Ralienė

 

Papildoma informacija