Dalyvaujame MEPA projekte

Dalyvaujame MEPA projekte

 Balandžio 14 dieną, vykdant projektą „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“, Ig klasės mokiniai technologijų integruotos pamokos metu, mokydamiesi apie turizmo, viešojo maitinimo ir viešbučių ūkio šaką, vykdė projektą „Tradiciniai Europos Sąjungos šalių patiekalai“.

 Gimnazistai interneto svetainėse ieškojo informacijos apie tradicinius Europos Sąjungos šalių patiekalus. Pagal pateiktus reikalavimus kiekvienas projektui turėjo pristatyti dviejų pasirinktų Europos Sąjungos šalių tradicinių patiekalų technologines korteles, kuriose turėjo būti nurodytas patiekalo pavadinimas, ingredientai jam pagaminti ir patiekalo gaminimo eiga. Mokiniai puikiai susidorojo su užduotimi, įdomiai pristatė savo darbus ir, tikiuosi, kad ateityje, pasinaudodami surinkta medžiaga, gimnazijoje pagaminsime ne vieną patiekalą.

Irena Kliknienė, technologijų mokytoja

Papildoma informacija