Kitokia pamoka

Kitokia pamoka

 Balandžio 27 dieną trečiokai dalyvavo gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ edukacinėje programoje. Edukacijos tikslas šviesti vaikus ir ugdyti jų atsakingą požiūrį į gyvūnus. 

 Vaikai buvo mokomi suprasti gyvūnų poreikius, kūno kalbą, gavo vertingos praktinės patirties, kaip saugiai bendrauti su šunimis. Vaizdinės medžiagos ir informatyvių filmų pagalba mokėmės atsakingos elgsenos su gyvūnais pagrindų. 

 Trečiokams edukacija labai patiko. Kiekvienas norėjo nors trumpai papasakoti apie savo gyvūną, pasidalinti istorijomis, domėjosi gyvūnų ženklinimu.

 Dalyvaudami tokiose veiklose dar labiau suprasime, kaip svarbu gyvūnus pažinti, saugoti, rūpintis jai. Mūsų miškuose, kaimuose išliks daugiau gyvūnų ir nebus tiek daug beglobių, išmestų į gatvę augintinių.

Mokytoja metodininkė Lina Stasiulevičienė

 

 

 

Papildoma informacija