Kaip valdyti savo pinigus?

Kaip valdyti savo pinigus?

 Trečiasis, vis dar nuotolinis, Sumanaus moksleivio akademijos Verslumo klasės susitikimas įvyko 2021 m. balandžio 26 dieną. Jo tema – ,,Kaip valdyti savo pinigus?" II g klasės mokinė Gustė džiaugėsi šiuo susitikimu: „Trečio susitikimo metu kalbėjome apie biudžetą.

 Turėjome galimybę išgirsti trijų dėstytojų pasakojimą apie karantino metu išleistus pinigus neplanuotoms išlaidoms, apskaičiavome, kiek santaupų turėtume, jeigu kiekvieną dieną nuo karantino pradžios būtume taupę po du eurus. Aptarėme, ką jaučiame, kai išleidžiame pinigus ir pasimokėme taupymo paslapčių. Išklausius teorinę dalį buvome suskirstyti į grupes ir su komandos nariais turėjome paruošti vasaros biudžeto planavimo žemėlapį.“

 Geri pinigų valdymo įgūdžiai yra būtini šiuolaikinėje sudėtingoje visuomenėje. Verslumo pamokos Sumanaus moksleivio akademijoje padeda juos ugdyti.

Ekonomikos mokytoja Daiga Milkintienė

 

Papildoma informacija