Mokytojo diena

   Ilgesingai klykdamos mus palieka gervės, ankstų vėsų rytmetį nebeprikelia vieversio giesmė. Metų laikai keičiasi niekieno neatsiklausę ir kiekvienas jų savaip įdomus, savaip mielas…


   Kiekvienas mūsų tai priimame kaip sugebame, kaip suvokiame… Jei pavasario laukiame pasiilgę žalumos, tai ruduo – gamtos dailininkas – džiugina akis, pamėtėja neįtikėtiną pluoštą spalvų, bet svarbiausia - jis atneša vieną gražiausių rudens švenčių Mokytojo dieną. Spalio 4-ąją`pamokas mokiniams vedė ir dvyliktokai, ir mokinių tėveliai. Šiemet jų atvyko tikrai nemažas būrelis. Jau tradicija tapo, kad antrąją pamoką dvyliktokai veda mokytojams. Šiemet abiturientai nusprendė mokytojus nominuoti. Linksmi, nuoširdūs ir taikūs mokinių pastebėjimai ir įvertinimai pralinksmino mokytojus. Per trečiąją pamoką mokytojus pasveikinti atvyko visų likusių klasių mokiniai. Jie žengė į sceną, sakė gražius žodžius, dainavo dainas, teikė mokytojams gėles. Šventė buvo puiki.

                                                            12 kl. mokinė Viktorija Mejerytė

 

Papildoma informacija