Krikštynos

Rugsėjo pabaiga Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos vienuoliktokams buvo tikrai karšta, nes dvyliktokai jiems suorganizavo pragariškas krikštynas.

Rytą, atskubėję į mokyklą,  vienuoliktokai pastebėjo mokyklos fojė kabantį pranešimą, jog pragaras prasideda. Įvykių nereikėjo ilgai laukti. Jau po pirmos pamokos dvyliktokai pareikalavo vienuoliktokų atiduoti   kuprines, kurias pakeitė „ fuksų“ kuprinėmis, o mokinių kaktas pažymėjo „ f“ raide.  Vienuoliktokai visai nesupyko ir per kitą pertrauką visi vieningai pareiškė, kad jiems visa tai ne pragaras, o rojus.

Didžiausi nemalonumai vienuoliktokų laukė vakare. Dvyliktokai  buvo paruošę „ pragaro ratą“, kuriame reikėjo atlikti įvairiausias jų sugalvotas užduotis: apsilankyti „pragaro virtuvėje“ ir paragauti pragariškų patiekalų, pabuvoti „ pragaro grožio salone“ ir užsidėti  veido kaukes, sudalyvauti pragariškuose žaidimuose. Buvo linksma, šlapia, įdomu.

Galiausiai dvyliktokai perskaitė vienuoliktokams skirtus naujus vardus,  priesaiką ir gausiai apliedami vandeniu juos pakrikštijo.

12 kl. mokinė Viktorija Mejerytė