Projekto „Nemakščių miestelio infrastruktūros ir gyvenamosios aplinkos gerinimas“ darbų užbaigimo šventė

Projekto „Nemakščių miestelio infrastruktūros ir gyvenamosios aplinkos gerinimas“ darbų užbaigimo šventė

   Spalio 12 dieną Nemakščiuose vyko projekto „Nemakščių miestelio infrastruktūros ir gyvenamosios aplinkos gerinimas“ darbų užbaigimo šventė. Šventės metu juostelę, simbolizuojančią Nemakščių vasaros estrados bei sporto aikštynų prie Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos atidarymą, perkirpo mokyklos direktorė Irena Jankevičienė, Nemakščių seniūnijos seniūnas Remigijus Laugalis bei Raseinių rajono meras Algimantas Mielinis. Projekto metu buvo renovuotas Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos stadionas, įrengtos krepšinio bei tinklinio aikštelės, vaikų žaidimų aikštelė, vasaros estrada bei žiūrovų aikštė.


 

   Mokyklos bendruomenę ir Nemakščių miestelio gyventojus sveikino LR Seimo narys Remigijus Ačas, Raseinių rajono meras Algimantas Mielinis, Savivaldybės tarybos nariai Česlovas Kenstavičius, Aldona Ona Radčenko ir Vaclovas Šimaitis, Raseinių r. kultūros centro direktorė Valdonė Balčaitienė, kunigas Stasys Šlepavičius. 

 
Šventėje koncertavo muzikos mokytojos Vaidos Baltrušaitienės ansamblis „Šypsenėlė“ ir šokių mokytojos Mildos Bertulytės šokių kolektyvai

 

   Atnaujintuose aikštynuose vyko sportinės varžybos, kuriose aktyviai dalyvavo Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos mokiniai. Draugiškas futbolo varžybas organizavo draugijos „Ariogalos vienybė“ prezidentas Steponas Nacius. Šuolio į tolį rungtyje pirmąją vietą, nušokęs 5 m 90 cm, iškovojo Viktoras Jokubaitis, atrąją - Gytis Miniotas, trečiąją - Kąstytis Balčaitis. Vaikinų 1000 metrų bėgimo rungtyje pirmasis finišavo Simas Bertašius, distanciją įveikęs per 2 minutes 31 sekundę, antroji vieta atiteko Mindaugui Balčiauskiui, o trečioji - Vidmantui Kulišauskui. Tarp merginų 100 metrų bėgimo rungtyje pirmoji buvo Laura Ignotavičiūtė (13,36 s), antroji - Ieva Pratašiūtė, trečioji - Agnė Mockevičiūtė. Vaikinų 100 metrų bėgimo rungtyje pirmasis, distanciją per 11,74 sekundės įveikęs, startavo Viktoras Jokūbaitis, antroji vieta atiteko Gyčiui Miniotui, trečioji - Ramūnui Čepuliui. Draugiškose krepšinio varžybose susitiko Nemakščių bei kaimynų iš Viduklės bendruomenių komandos. Svečiai išsivežė pergalę, nemakštiškius įveikę rezultatu 84:77.

 

   Šventės metu išsakyta daug padėkos žodžių visiems, prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo. Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos direktorė palinkėjo visiems būti aktyviais, pilietiškais, atsakingais bei kultūringais, saugoti ir puoselėti įgytą turtą.

Papildoma informacija