Prasminga klasės išvyka

Prasminga klasės išvyka

   Per rudens atostogas mes, penktokai, su auklėtoja Elena Vaitkuviene ir mokytoja Diana Gliaudiene važiavome į Šiaulius.

 

   Pirmiausia nuvykome į Kryžių kalną. Tai viena lankomiausių vietų,  į kurią iš viso pasaulio važiuoja maldininkai, ten žmonės palieka savo rožinius, stato kryžius. Mes taip pat palikome kryžių ir paprašėme Marijos, kad mus globotų. Pamatę vienuolyną nusprendėme aplankyti ir jį. Netikėtai patekome į Šv. mišias. 

   Po jų nuvykome į Dviračių muziejų. Pamatėme įvairiausių dviračių - nuo paties  seniausio iki moderniausio. Dviračius ne tik matėm, klausėmės apie juos istorijų, bet  galėjome kai kuriais ir pasivažinėti.

 

  Toliau mūsų laukė Kačių muziejaus direktorius katinas Gučis. Matėme kačiukų beveik iš visų pasaulio. Tik, gaila, kad jie buvo netikri. Nustebino ir šio muziejaus gyvasis kampelis. Didelį įspūdį paliko ir muziejaus gidė, kuri įdomiai papasakojo ir atsakė į mūsų klausimus.

  Bet vis tiek įdomiausia buvo smaližių „rojuje“ -  Šokolado muziejuje. Išgirdome visą šokolado atsiradimo, kelionių  istoriją. Visus sudomino žaidimų stalas, kuriame reikėjo surinkti savo mėgstamus saldainius. Taip pat matėme filmuką apie šokolado ir fabriko „Rūta‘‘ atsiradimą. Stebino jaunuolio gido gebėjimas sudominti, suaktyvinti mus įvairiais klausimais (džiaugėmės, kad į daugumą klausimų atsakėme).

   Grįžome namo pavargę, bet su gera nuotaika ir puikiais  įspūdžiais.

5 klasės mokinė Monika Janušaitė

 

Papildoma informacija