„Naisių vasaros” dovana

„Naisių vasaros” dovana

   Praėjusiais mokslo metais mūsų mokyklos pradinukai piešė gandrus ir dalyvavo kasmetiniame tradiciniame piešinių konkurse „Gandrus pasitinkant – 2013”. Į konkursą buvo išsiųsti net 66 mokinių darbai. Buvo labai smagu savo piešinius matyti ,,Naisių  vasaros“ internetinėje svetainėje. Projekto organizatoriai  kiekvieną dalyvį apdovanojo knyga ,,Istorijos apie meilę, stebuklus ir ilgesį“. Labai nustebino ir pradžiugino dar viena dovana, kurią gavome vasario 19 d. – spektaklis ,,Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“.
 

   Dėkojame ,,Naisių vasaros“ mecenatui Ramūnui Karbauskiui ir projekto ,,Gandrus pasitinkant“ organizatoriams už puikias dovanas, o mokyklos direktorei Irenai Jankevičienei ir rajono tarybos nariui Vaclovui Šimaičiui už sudarytą galimybę nuvykti į Raseinių kultūros centrą.

 
   Džiaugiamės puikia dovana ir turiningai praleista atostogų diena.


Pradinių klasių mokytojos

Papildoma informacija