Menų-amatų diena – Užgavėnių šventė

Menų-amatų diena – Užgavėnių šventė

 Kovo 3 d. mokykloje iš pat ryto virė, kunkuliavo darbas. Technologijų kabinete vaikinai, vadovaujami mokytojo Vytauto Andriuškos ir tautodailininko iš Kelmės Aivaro Norbuto, drožė kaukes iš medžio, mergaičių komanda kepė blynus, devintokai ir aštuntokai repetavo liaudies šokius, ateitininkai puošė Morę, visų klasių mokiniai gamino kaukes iš popieriaus ir rengėsi Užgavėnių šventei.

 Per ketvirtą pamoką prasidėjo didysis Kaziuko mugės kermošius. Mokiniai pardavinėjo savos gamybos medžio drožinius, lipdinius, papuošalus, siuvinius, mezginius, skanumynus, vaišino arbata.Į mugę atėjo ir mokinių tėveliai, mokytojai, nemakštiškiai. Paskui visi išgužėjome į mokyklos kiemelį, kur šventėme Užgavėnes: šokome apie laužą, stebėjome klasių pasirodymus, kaukių paradą, Lašininio ir Kanapinio mūšį, vaišinomės blynais su uogiene, sudeginome Morę, išvarėme Žiemą ir džiaugėmės, džiaugėmės, kad esame kartu. 

 

Ateitininkė Viktorija Košytė

Papildoma informacija