Vėl paaugom

 Su nekantrumu laukėm dar vieno susitikimo su praktiku Gediminu.  Kaip ir visada, šįkart vėl buvo įdomu ir naudinga. Po labai svarbių visai klasei atvirumo minučių, po darbo grupėse dar labiau džiaugėmės, kad kaskart keičiamės, augam. Svarbiausia, džiaugiamės, kad sekasi kitam. 

 Šį kartą didesnį dėmesį kreipėme į bendravimą su svetimais žmonėmis,  interviu, tokių akimirkų užfiksavimą. Įdomu ir savotiškai gera buvo bendrauti su seniūnu R. Laugaliu, jo pavaduotoja D. Visockiene. Tačiau dar labiau patiko kalbinti prie parduotuvės ar joje sutiktus visiškai nepažįstamus žmones. Džiaugėmės, kad su mumis jie kalbėjo, į mus žiūrėjo kaip į tikrus žurnalistus. 

 

 Bet didžiausias dėmesys buvo skiriamas mokytis filmuoti, todėl aptarėme namuose kurtus „filmukus“  bei vakar atliktus grupinius darbus: žmogaus veido išraiškos, judesio, gamtos ir patalpų grožio, reklaminius vaizdelius.

 Džiaugėmės rezultatais, susikūrė grupelė scenarijaus kūrėjų. Prasidės dar  įdomesnis,  nors didesnis , atsakingesnis darbas – filmuko kūrimas. 

8 klasės mokinė Gabrielė Paniulaitytė

 

Papildoma informacija