,,Šlepečių diena’’

,,Šlepečių diena’’

Šių metų balandžio 10 dieną mokykloje dvyliktokų iniciatyva buvo organizuota ,,Šlepečių diena”. Turbūt daugeliui tai atrodo nesuprantama, kaip galima mokykloje vaikščioti su šlepetėmis, tačiau mūsų mokyklos mokiniams tai visiškai įmanomas ir paprastas dalykas. Todėl daugelis nuo pačių mažiausių iki didžiausių  šią dieną pasipuošė savo šlepetėmis. Mus nustebino mokinių kūrybiškumas. Spalvotos bei įvairių formų šlepetės dominavo mūsų mokykloje, todėl vieną nugalėtoją originaliausių šlepečių konkurse buvo sunku išrinkti. 

 

Daug gerų emocijų lydėjo šią dieną kiekvieną. Pradinukai džiaugėsi galimybe savo dieną mokykloje praleisti kitaip, vyresnieji pasisemti idėjų iš mažesniųjų. Mano nuomone ,,Šlepečių diena’’, kuri vyko mūsų mokykloje pirmą kartą, taps gražia tradicija, kuri kiekvienais metais vis tobulės ir įgis kitokių atspalvių.

12 klasės mokinė Viktorija Mejerytė

Papildoma informacija