„Savaitė be patyčių“

Kovo 24-28 dienomis mokykloje vyko akcija „Savaitė be patyčių“. Mes įvairiais būdais stengėmės atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinome gražius ir draugiškus santykius.

Savaitę pradėjome akcija „Į mokyklą su šypsena“. Piešėme šypsenas ir puošėme mokyklą.

Antradienį mokiniai kūrė „Draugystės knygą“. „Draugystės knygos“ lapuose mokiniai piešė, rašė gražiausius žodžius apie draugystę, linkėjimus draugui, draugystės receptus.

Trečiadienį mokykloje buvo vykdoma akcija „Kokios spalvos tavo nuotaika?“. Mokiniai rinkosi spalvą atitinkančią jų nuotaiką ir užklijavo diagramoje.

Ketvirtadienį mokinių tarybos nariai mokiniams surengė žaidimų popietę.

Mūsų mokykla neliko abejinga akcijai, (penktadienį) 12.00 val. mokyklos kieme sukūrėme „gyvą“ veiduką su šypsenėle ir iškėlę rankas į viršų visi garsiai sušukome „Gyvenimas be patyčių“. Mūsų veidukas buvo labai linksmas ir draugiškas.

Pasibaigus savaitei pajutome, kad tapome artimesni ir draugiškesni vieni kitiems. Labai norėtųsi, kad „Savaitė be patyčių“ virstų į „Gyvenimą be patyčių“.

To ir linkime visiems!

Socialinė pedagogė Gražina Jocienė