Rajono geografijos mokytojų metodinė diena „Pamoka – mokytojo kūrinys“

Rajono geografijos mokytojų metodinė diena „Pamoka – mokytojo kūrinys“

 Balandžio 24 dieną mokykla sulaukė svečių: rajono geografijos mokytojų. Tai nebuvo šventė, buvo darbinga, kitokia ir įdomi diena. Geografijos kabinete dirbo tie patys mokiniai, bet jiems vadovavo kiti mokytojai. Dešimtokams pamoką „Pasaulio transportas“ vedė Prezidento J. Žemaičio gimnazijos vyresnioji mokytoja Kristina Ražanienė.


 Septintokus apie Amazonę mokė Ariogalos gimnazijos vyresnioji mokytoja Rožė Teišerskienė. Devintokai po Nemakščių seniūniją keliavo vadovaujant vyresniajai mokytojai Irenai Mėlinienei ir padedant Nemakščių seniūno pavaduotojai Daivai Visockienei. Nemakščių miestelyje gyvenantys mokiniai pakvietė svečius ir klasiokus aplankyti Nemakščių Lurdo grotą ir Nemakščių muziejuką.

 

 Diena prabėgo greitai. Įdomu buvo stebėti savo mokinius iš šalies, naudingai įgyta patirtis, kaip pamokas veda kolegos. Džiaugiausi mokinių supratingumu, aktyvumu, ir kultūringumu.  

Geografijos vyresnioji mokytoja Irena Mėlinienė

Papildoma informacija