Šokio diena

Šokio diena

 Balandžio 29 diena yra minima kaip Tarptautinė šokio diena. Lygiai prieš metus pirmą kartą mūsų mokyklos savivalda nusprendė švęsti  šią Tarptautinę šokio dieną. Džiugu, kad šiemet dalyvių buvo žymiai daugiau.   Balandžio 29 dieną, po 2 pamokų, mokyklos kiemelyje rinkosi visų klasių mokiniai, kad galėtų šokti „Flashmob‘o“ šokį.  Visų nuotaikos buvo puikios vien nuo danguje esančios saulutės, kuri apšvietė visą mūsų šokį.


 Pirmiausia šią dieną pradėjo 8 klasės mokiniai su savo šokiu, kurį dauguma  bandė atkartoti, bet sekėsi sunkiai, tad į pagalbą atskubėjo dvyliktokė Viktorija, kuri ir pravedė linksmą „Flashmob‘o“ šokį. Mokinių savivalda dėkoja visiems dalyvavusiems ir džiaugiasi  didėjančiu aktyvumu.  

 Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos prezidentė Ingrida Žyvatkauskaitė

Papildoma informacija