"Vaikų Velykėlės"

"Vaikų Velykėlės"

 Balandžio 28 dieną mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo jau tradicija tapusiame Naisių vasaros organizuojamame konkurse „Vaikų velykėlės“. Tai konkursas, puoselėjantis lietuviškas tradicijas, skatinantis šeimų bendrystę. Į mokyklos kiemelį  sugužėjo  gausus būrys mokinukų. Renginio metu buvo puošiamas Didžiojo margučio muliažas, kurio aukštis - net du metrai. Vaikai kiaušinį dekoravo tradiciniais lietuviškais  raštais margintais, pačių pagamintais margučiais. 

 

 Pievelėje vyko  margučių ridenimo varžybos . Buvo išrinkti margučių ridenimo čempionai. Jie apdovanoti šokoladiniais kiaušiniais. Varžybos yra varžybos - jose laimi ne visi, bet nė vienas iš šventės neišėjo tuščiomis - konkurso „Vaikų velykėlės“ pagrindinis organizatorius kiekvienam dalyvavusiam  vaikui padovanojo Naisių vasaros teatro muzikinio spektaklio  „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“ DVD diską. 

                                                                         Pradinių klasių mokytoja Virginija Ralienė

Papildoma informacija