I-ajai Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos abiturientų laidai įteikti brandos atestatai

I-ajai Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos abiturientų laidai

įteikti brandos atestatai

 Liepos 11-osios pavakarę būrelis Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos abiturientų kartu su tėveliais bei mokytojais rinkosi bažnyčioje, kur mokiniams mokyklos baigimo proga buvo aukojamos Šv. Mišios. Pasibaigus pamaldoms, visi sugužėjo į  mokyklos aktų salę. Čia jų laukė viena iš gražiausių mokyklos švenčių – brandos atestatų įteikimo ceremonija, pavadinta „Einu į svajonę“.

 

 Iškilmingą ceremonijos dalį pradėjusi gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė sakė esanti laiminga galėdama pasveikinti I-ąją gimnazijos laidą, visus abiturientus, sėkmingai išlaikiusius brandos egzaminus ir gaunančius brandos atestatus: „Brandos atestatas patvirtina, kad jauni žmonės baigia etapą, trukusį dvylika jų gyvenimo metų, kai augo, brendo, lavinosi, darė pirmąsias klaidas ir iš jų mokėsi“. 

 Skambant iškilmingai muzikai, ne vienam fotografui stengiantis įamžinti šią džiugią akimirką, abiturientai žengė pasiimti savo svarbiausio dokumento. Visi, gavę atestatą iš gimnazijos direktorės  rankų, o iš artimųjų bei draugų gražiausių gėlių bei bučinių, buvo laimingi ir išdidūs. 

 Pasveikinti abiturientų atvyko  Raseinių rajono Savivaldybės Tarybos nariai Vaclovas Šimaitis  ir  Vladislovas Šimaitis. Svečiai džiaugėsi abiturientų pasiekimais, linkėjo sėkmės, o Vaclovas Šimaitis įteikė  savo vardo skatinimo fondo pinigines dovanas geriausiai mokyklą  baigusiai abiturientei Viktorijai Mejerytei bei sportiniais pasiekimais mokyklą garsinusiam Ignui Arlauskui.

 Abiturientus taip pat sveikino Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis. Sveikinimus perdavė Nemakščių darželio direktorė Dalia Mačiulaitienė, sėkmės linkėjo tėveliai, klasės auklėtoja, kuri  sakė: „Nesvarbu, kad jūs išeinat,  žinokite, kad visuomet galite ateiti čia, pasiguosti, pasitarti, paprašyti pagalbos, nes mes jūsų lauksime, visada pasiruošę padėti.“

 Pirmosios gimnazijos laidos tolesnį kelią stebės ne tik tėveliai, bet ir buvę mokytojai, auklėtoja, o Nemakščiai  lauks žinių apie jų gražius darbus, augimą, laimėjimus.

                                                                             

                                                                                                      12 klasės auklėtoja Reda Mėlinienė

 

Papildoma informacija