Rudens šventė "Sveiks, svieteli margs"

Rudens šventė "Sveiks, svieteli margs"

 Rugsėjo 20-osios rytą būrys Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokinių ir mokytojų išvyko į Raseiniuose vykusią rudens šventę "Sveiks, svieteli margs". Ten jie dalyvavo eisenoje, kurioje visu balsu traukė tautiškas dainas, mokyklos himną, nešė miestelio ir gimnazijos vėliavas.


 Pasibaigus eisenai visi skubėjo apžiūrėti rajono seniūnijų, įvairių įstaigų bei rajone veikiančių politinių partijų skyrių įrengtų palapinių ir kiemelių, rudens mugėje pardavinėjamų suvenyrų, bei papuošalų, paragauti ant stalų prikrautų gardumynų. Po greitai prabėgusios bet nuostabios popietės, visi grįžo namo puikios nuotaikos, kupini neblėstančių prisiminimų, kuriais pasidalino su savo pažįstamais ir artimaisiais.


 Na, o širdis ir dabar daužo vis stipriau, prisiminus visų skambius balsus dainuojant mums taip brangias lietuviškas dainas. 

 Kornelija Butytė; I g. kl.

Papildoma informacija