Vasario 16-ajai artėjant

Vasario 16-ajai artėjant

 Mūsų gimnazijoje jau tapo tradicija svarbias Lietuvai datas paminėti kartu su Nemakščių seniūnijos, Raseinių rajono kultūros centro Nemakščiuose darbuotojais, Nemakščių bendruomenės santalkos nariais. 

 Šiemet Vasario 16-osios proga irgi visi susirinko gražiai papuoštoje mūsų gimnazijoje. Šventinėje programoje dalyvavo Nemakščių vaikų darželio priešmokyklinės grupės vaikai, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokiniai, Nemakščių vyrų vokalinis ansamblis. Po gražios ir prasmingos šventinės programos gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė pasidžiaugė pirmojo pusmečio rezultatais, mokinių pasiekimais. Po to mokiniai pristatė „filmą“, skirtą Vasario 16-ajai: vieni nupiešti kadrai priminė Lietuvos pasiekimus žengiant nepriklausomybės keliu, kituose kadruose matėme mokinių svajones, darbus Lietuvai, dar kituose tiesiog gėrėjomės Lietuvos simboliais. 

 Tai buvo tikrai turininga šventė, kuri dar kartą priminė, jog vienybėje galybė. Nuoširdžiai dėkojame visiems organizavusiems ir dalyvavusiems šioje šventėje. 

 

Gabrielė Paniulaitytė, jaunoji žurnalistė 

 

 

Papildoma informacija