1-5 klasių mokslo metų užbaigimo šventė

 1-5 klasių mokslo metų užbaigimo šventė

 Gegužės 30 dieną 1-5 klasių mokiniai susirinko į mokslo metų užbaigimo šventę, kurią organizavo 3  klasės mokiniai, pradinių klasių ir muzikos mokytojos. Direktorės pavaduotoja ugdymui Irena Griškienė supažindino su Mokytojų tarybos posėdžio sprendimu.

 Visus susirinkusiuosius pasveikino gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė, kuri pasidžiaugė mokinių pasiekimais ir įteikė padėkos raštus už labai gerą mokymąsi, lankomumą, taip pat padėkas iš įvairių konkursų, o ketvirtos klasės mokiniams – pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus. Direktorė palinkėjo gerų ateinančių mokslo metų, saugiai ir turiningai praleisti vasarą.

 Po tokių gražių sveikinimo žodžių ir apdovanojimų koncertavo 1-5 klasių mokiniai. Ketvirtokai skaitė pranešimą „Vienas vardas- Lietuva“.

 Po šventės išsiskirstėme linkėdami vieni kitiems turiningų atostogų, gražios ir saulėtos vasaros.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Diana Gliaudienė

 

Papildoma informacija