Pažintis su gimnazija

Pažintis su gimnazija

 Birželio pirmą dieną  į gimnaziją rinkosi būsimi pirmokai, jų tėveliai, svečiai. Ketvirtokai mažiesiems surengė puikų priėmimą – pasitiko dainomis, žaidimais. Drąsiai šventę tęsė būsimieji mokinukai. Po įspūdingų šokių ir dainų ketvirtokai įteikė draugams savo rankomis pagamintus knygų skirtukus, palinkėjo tausoti knygą, klasę ir kasdien džiuginti mokytoją savo pasiekimais.

 Kitą dieną būsimieji pirmokai susipažino su gimnazija, pagrindinėmis taisyklėmis, pirmą kartą išgirdo skambutį, kviečiantį į pamoką. Lavino vaizduotę, skaitydami Kakės Makės nuotykius, kūrybiškumą, kurdami savo pirmąją knygutę. Pademonstravo skaičiavimo sugebėjimus ir netgi spėjo sužaisti šaškių partiją. Gimnazija nušvito naujomis spalvomis.

 Tėveliai savo atžaloms palinkėjo gero apetito ir pačio didžiausio šaukšto, srebiant mokslo košę.

 Jūratė Dumskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja

 

Papildoma informacija