Naujuosius mokslo metus pradėjome kitaip

Naujuosius mokslo metus pradėjome kitaip

 Po atostogų sunku imtis darbų, todėl šiemet nutarėme naujuosius mokslo metus pradėti prasminga išvyka po Jurbarko rajoną. Daug kam atrodo, kad čia viskas žinoma, kad čia jau būta ne kartą, tačiau tai, ką matėme ir girdėjome, daugeliui buvo be galo nauja ir įdomu.

 Pirmiausiai lankėmės Jurbarke, kur mūsų laukė gidė. Pavaikščiojome po senąjį Jurbarką, susipažinome su miesto žydų bendruomenės gyvenimu, veikla, pastatais, grožėjomės Nemunu ir didžiuoju tiltu per jį, vaikščiojome po nuostabųjį Dvaro parką, aplankėme Jurbarko krašto muziejų.

 Suintrigavo studentų darbai – įvairūs rūbai, kuriais ne vienas „pasipuošėme“ ir įsiamžinome. Po to vykome į Smalininkus, kur nemažai sužinojome apie buvusį Smalininkų senąjį uostą ir vandens matavimo stotį, matėme geležinkelio stoties pastatą, išlikusią siauruko kelio dalį. Aplankėme Raudonės ir Panemunės pilis, nuostabius Sudargo piliakalnius, Šilinės karčemą, kur su įdomumu susipažinome su ekspozicija „Nemunas ir gyvenimas prie jo“.

 Ne vienam mokytojui kilo mintis čia atvykti su mokiniais ir dalyvauti siūlomose edukacinėse programose. Visur mus lydėjo šauni gidė, kuri puikiai ne tik pasakojo apie lankytinas vietas, bet stengėsi suintriguoti, sudominti, įtraukti į veiklas (patarė taip elgtis ir su mokiniais, nes pati gidė taip pat pedagogė). 

 Už prasmingą, turiningą ir nuotaikingą ekskursiją dėkojame organizatorei - savo kolegei, fizikos mokytojai Daliai Venckuvienei, o gimnazijos direktorei Irenai Jankevičienei dėkojame už suteiktą galimybę keliauti bei tobulėti. 

 Elena Vaitkuvienė, ekskursijos dalyvė

 

Papildoma informacija