IV-ajai Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos abiturientų laidai įteikti brandos atestatai

IV-ajai Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos abiturientų laidai įteikti brandos atestatai

 Liepos 14-osios pavakarę būrelis Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos abiturientų kartu su tėveliais bei mokytojais rinkosi bažnyčioje, kur mokiniams gimnazijos baigimo proga buvo aukojamos Šv. Mišios, kurias aukojo Nemakščių parapijos klebonas Arūnas Bladžius. Pasibaigus pamaldoms, visi sugužėjome į gimnazijos aktų salę. Čia vyko brandos atestatų įteikimo ceremonija „Po vaivorykštės skliautu“.

 Iškilmingą ceremonijos dalį pradėjusi gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė sakė esanti laiminga galėdama pasveikinti IV-ąją gimnazijos laidą, visus abiturientus, sėkmingai išlaikiusius brandos egzaminus ir gausiančius brandos atestatus.

 Skambant iškilmingai muzikai, ne vienam fotografui stengiantis įamžinti šią džiugią akimirką, abiturientai žengė pasiimti savo svarbiausio dokumento. Visi, gavę atestatą iš gimnazijos direktorės  rankų, o iš artimųjų bei draugų gražiausių gėlių, buvo laimingi ir išdidūs. 

 Kaip ir kasmet Vaclovas Šimaitis įteikė  savo vardo skatinimo fondo pinigines dovanas geriausiems gimnaziją  baigusiems abiturientams. Šįkart premija lygiomis dalimis atiteko Akvilei Baltrušaitytei, Tomai Kauneckytei ir Evelinai Kybartaitei.

 Abiturientus taip pat sveikino Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis. Visi džiaugėmės ir buvusios pradinių klasių mokytojos Danutės Ališauskienės palinkėjimais savo buvusiems mokiniams.

 Kilkite, mielieji, gyvenimo toliai jau laukia Jūsų. Drąsos. Pasitikėjimo. Sėkmės.

IV gimn. klasės vadovė Vaida Baltrušaitienė

 

Papildoma informacija