Gimnazijai garbingas apdovanojimas

Gimnazijai garbingas apdovanojimas

 Rugpjūčio 30 dieną gimnazijos mokytojai dalyvavo kasmetiniame pedagogų rudens pasitarime. Šiemet pasitarimas-konferencija „Istorijos perimetrai“ vyko Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje.

 Be įvairių pranešimų ir sveikinimų mokytojai turėjo galimybę išklausyti žurnalisto ir dokumentinių filmų autoriaus Rimo Bružo paskaitą. Taip pat buvo pristatyta ekspedicija, kurios metu rastas paskandintas vienas pirmųjų Lietuvos karinių laivų „Prezidentas Smetona“.

 Ugdymo įstaigų vadovams buvo įteiktos pašventintos vėliavos, pirmokų pasai ir simbolinės dovanos, o renginio pabaigoje paskelbta, kam šiemet atitenka nominacija „Už pilietiškumą“, kuri skiriama už progresyviausią veiklą, sąlygų sudarymą pilietiškumo ugdymui, bendradarbiavimo skatinimą, iniciatyvumą.

 Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, jog ši nominacija ir jos pereinamasis prizas – šermukšnio simbolis – atiteko mūsų gimnazijai! Džiugu, jog visos bendruomenės pastangos ir nuoširdus darbas buvo įvertinti.

Marytė Karpienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Papildoma informacija