Išvyka į Molavėnus

Išvyka į Molavėnus

  Kol dar džiugino nešaltos rugsėjo dienos, mes, I gimn. klasės mokiniai su klasės vadove Elena Vaitkuviene, po pamokų išvykome dviračiais į Molavėnus. Nepabūgę tądien pūtusio šalto vėjo, šiltai apsirengę su gausia grupe pajudėjome Molavėnų link.

 Pakelėje prisijungė dar keli mūsų klasės draugai. Atvažiavę į Molavėnus buvome pavargę ir išsekę, todėl išsikepėme dešrelių ir vaišinomės prie bendro stalo. Nuotaikai pakelti žaidėme žaidimus, vaikščiojome po piliakalnius bei grožėjomės gamta.

 Linksmai praleidę laiką bei pasistiprinę pajudėjome atgal. Su gera nuotaika ir emocijomis parvykome namo. Visi grįžome gyvi, sveiki, gerai nusiteikę, save išbandę, o, svarbiausia, sustiprinę ryšį vieni su kitais. 

 Ačiū visiems, kurie nepatingėjo ir prisidėjo prie šio žygio. Laukiame ir kitų išvykų.

 

Laura Gliaudytė, Ib gimn. klasės mokinė

 

Papildoma informacija