Spalis – ES kibernetinio saugumo mėnuo

Spalis – ES kibernetinio saugumo mėnuo

 Rugsėjo 29 d. Taline oficialiai atidaryta Spalio ES kibernetinio saugumo mėnesio programa. Tai yra ES programa, skirta švietimui apie piliečių kibernetinį duomenų ir informacijos saugumą, kibernetinių grėsmių suvokimą. 

 Junior Achievement pakvietė dalyvauti Europos Komisijos informacijos ir tinklų agentūros organizuojamo ES kibernetinio saugumo mėnesio viktorinoje ir pasitikrinti savo žinias apie kibernetinį saugumą. Šiais metais siūloma atkreipti dėmesį į privatumo sąvokos ugdymą ir atlikti privatumo bei duomenų apsaugai skirtus testus. Testai yra dviejų lygių pradedantiems ir pažengusiems dalyviams. 

 Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat įsijungė į šią programą. Testai buvo atliekami spalio II ir III savaitėmis, kurios buvo skirtos privatumo ir asmens duomenų apsaugai. Atlikus testus buvo aptarta, kokių žinių jie įgijo, kas jiems buvo nauja ir ar tai naudinga, jų manymu, žinoti ir jų tėvams, seneliams.

 

Papildoma informacija