Dalyvavome Studfeste 2017

Dalyvavome Studfeste 2017

 Spalio 27 dieną būrys gimnazistų dalyvavo konferencijoje – festivalyje apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą.
Studfesto metu pranešėjai dalijosi savo patirtimi, kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje. Visai tai buvo pateikiama linksmu ir įdomiu formatu. 
 
 
 Studfesto dalyviai turėjo galimybę išgirsti net 16 motyvuojančių, įdomių ir naudingų pranešimų. Pertraukų tarp pranešimų metu buvo gyvai bendraujama su aukštųjų mokyklų atstovais bei sėkmingą karjerą susikūrusiais žmonėmis. 
 
 
 Konferencija tradiciškai baigėsi Radistų organizuota diskoteka. Gimnazistai grįžo sužinoję daug naujo ir pilni įspūdžių.
 
 

Papildoma informacija