Dalyvavome stovykloje „Mes – Lietuvos viltis"

Dalyvavome stovykloje „Mes – Lietuvos viltis“

 

 Š. m. spalio 27-28 d. Ariogalos gimnazijoje vyko tradicinė jaunųjų šaulių stovykla. Net 110 rajono mokinių turėjo galimybę įvykdyti I ugdymo pakopos normatyvus. 

 Stovykla prasidėjo iškilmingu Šaulių sąjungos vėliavos pakėlimu, po to dalyvavome šv. Mišiose. Po jų jaunieji šauliai gilino topografines žinias, mokėsi valdyti nebylių ženklus, aiškinosi, kaip panaudoti radijo ryšį, dalyvavo šaudymo varžybose. Visos pratybos suteikė daug žinių, dalyviai išbandė save, įveikė visus sunkumus, todėl pasiekė užsibrėžtų tikslų.  

 Džiaugiamės, kad stovyklautojai buvo sočiai pamaitinti. Šioje stovykloje buvo gera, nes jaunieji šauliai  daug ko išmoko, susirado naujų draugų ir prasmingai pradėjo rudens atostogas.

 Egidijus Vyšniauskas, jaunųjų šaulių būrelio vadovas

Papildoma informacija