Susitikimas su rašytoja

Susitikimas su rašytoja

 Lapkričio 6 dieną, per lietuvių kalbos pamoką, trečiokai skubėjo į miestelio biblioteką susitikti su debiutuojančia vaikų rašytoja Asta Kriščiokaitiene, kuri pristatė savo pirmąją apsakymų ir literatūrinių pasakų  knygą „Meškino Pirino kompiuteris“. 

 Susitikimą pradėjo Barbora. Visus gerai nuteikė jos fleitos melodija. Rašytoja pokalbį pradėjo prašydama išvardinti svarbiausias vertybes. Šeima, meilė, atsakomybė, Žemė – tokie buvo mūsų atsakymai. Pasirodo, apie tokias vertybes savo istorijose pasakoja knygelės veikėjai. Viešnia trečiokams papasakojo knygos atsiradimo  istoriją, pristatė iliustracijų autorius. Įdomu tai, kad šią knygą parašė ir iliustravo mūsų, Raseinių krašto, žmonės. Vaikai susikaupę klausėsi pasakojimų, uždavė rašytojai klausimų, kartu su ja skaitė knygelės ištraukas.

 Po pokalbio sekė kūrybinis darbas – vaikai ant akmenukų piešė ir įvardino svarbiausias savo vertybes. Mūsų dekoruoti akmenukai puoš miestelio biblioteką.

 Atsisveikindama rašytoja dėkojo vaikams už nuoširdų susitikimą ir padovanojo savo knygą su autografu. Ji sakė: „Mano didžiausias noras, kad „apsilankę“ šioje knygelėje taptumėte bent truputėlį geresni, stipresni, ramesni, kad surastumėte savo „Gudobelių kalną“ – savo stiprybės žemę, kurioje lydėtų mylinčios širdys, suprantančios akys, be abejo, laukiančios to paties ir iš jūsų....“

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Ralienė

 

Papildoma informacija