Tolerancijos diena gimnazijoje

Tolerancijos diena gimnazijoje


 Dalai Lama yra pasakęs: ,,Užuojauta ir tolerancija yra ne silpnumo, o didelės  stiprybės ženklas.“

 Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams įvertinti jau šešioliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios –  Tarptautinės tolerancijos dienos – paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais pasiūlytas paminėjimo simbolis – rankos.

 Prie šios iniciatyvos, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, prisijungė mūsų gimnazijos mokiniai. Trumpos diskusijos vyko klasėse, taip pat mokiniai drauge su dailės mokytoja  gamino iš popieriaus rankas, ant kurių užrašė mintis apie Toleranciją.

 Ilgosios pertraukos metu Mokinių tarybos atstovės dar kartelį priminė tolerancijos svarbą, skaitė įžymių žmonių mintis bei savo apmąstymus tolerancijos tema. 

 Nuoširdžiai dėkoju mokytojams, mokiniams ir visiems, kurie skatina ir ugdo toleranciją bei pakantumą Kitam ir Kitokiam.

Soc. pedagogė  Gražina Jocienė

Papildoma informacija