Įstaigos pavadinimasNemakščių Martyno Mažvydo gimnazija.

PareigosIstorijos mokytojas (galimi variantai: nuo 0,75 pareigybės iki 1 pareigybės).

Darbo vieta - Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, Laisvės g. 11, Nemakščiai, Raseinių r. savivaldybė.

Reikalavimai - Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. V-774 patvirtintus  kvalifikacinius reikalavimus.

Funkcijos - Istorijos pamokų vedimas 5-8 kl. ir I-IV gimn. kl.  mokiniams. Neterminuota darbo sutartis nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.

Darbo užmokestis - Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir darbo krūvį.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti - Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

1.1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.

2.2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

3.3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.

4.4. Gyvenimo aprašymas.

5.5. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija.

6.6. Pažyma apie pedagoginio darbo stažą.

7.7. Galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentų priėmimo vieta - Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos raštinė, Laisvės g. 11, Nemakščiai, Raseinių r. arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai - (8 428) 48 344 arba mob. 8 620 403 02.

Dokumentų priėmimo terminas - Dokumentų priėmimo terminas: 2019-08-23   10.00 val.

Apie kvietimą dalyvauti pokalbyje telefonu informuojami tik atrinkti pretendentai.

Įstaigos pavadinimas - Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija.

Pareigos - Pradinių klasių mokytojas (galimi variantai: nuo 0,75 pareigybės iki 1 pareigybės).

Darbo vieta - Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, Laisvės g. 11, Nemakščiai, Raseinių r. savivaldybė

Reikalavimai - Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr. V-774 patvirtintus  kvalifikacinius reikalavimus.

Funkcijos Pamokų vedimas 2 klasės  mokiniams. Neterminuota darbo sutartis nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.

Darbo užmokestis - Darbo užmokestis skaičiuojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu, atsižvelgiant į pedagoginio darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir darbo krūvį.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti - Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

8.1. Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.

9.2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

10.3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopija.

11.4. Gyvenimo aprašymas.

12.5. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopija.

13.6. Pažyma apie pedagoginio darbo stažą.

14.7. Galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentų priėmimo vieta - Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos raštinė, Laisvės g. 11, Nemakščiai, Raseinių r. arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Dokumentų priėmimo terminas - Dokumentų priėmimo terminas: 2019-08-23    10.00 val.