2017 – 2018 m. m. I pusmetį

olimpiadose, konkursuose, varžybose

iškovotų prizinių vietų suvestinė

 

 

2017 – 2018 m. m. rajoninių olimpiadų prizininkai

 

Eil. Nr.

Olimpiados pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Paruošusio mokytojo vardas, pavardė

1.

Rajoninė biologijos olimpiada

(2018 m. sausio 19 d.)

 

I

Solveiga Petraitytė

I gimn.

Violeta Jaškauskienė

2.

Rajoninė chemijos olimpiada

(2018 m. sausio 22 d.)

 

III

Laura Gliaudytė

 

I gimn.

Rasa Čepauskienė

III

Neringa Lušaitė

II gimn.

3.

Rajoninė 9-12 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

(2018 m. sausio 25 d.)

I

Solveiga Petraitytė

I gimn.

Jovita Radčenkienė

III

Kornelija Būtytė

IV gimn.

Elena Vaitkuvienė

 

 

2017 – 2018 m. m. respublikinių konkursų prizininkai

 

Eil. Nr.

Olimpiados pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Paruošusio mokytojo vardas, pavardė

1.

Konstitucijos egzaminas (2017 m. spalio 25 d.)

II

Monika Janušaitė

I gimn.

Ineta Stankuvienė

2.

Respublikinis informatikos konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“

III

Karolis Saunoris

IV gimn.

Daiga Milkintienė

3.

Rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4 kl.) klasių mokinių kūrybinis konkursas „Augu su pasaka“

(2018 m. sausio 12 d.)

Laureatė

Skaistė Palubinskytė

3

Virginija Ralienė

 

 

2017 – 2018 m. m. rajoninių konkursų prizininkai

 

Eil. Nr.

Konkurso pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Paruošusio mokytojo vardas, pavardė

1.

Raseinių rajono ugdymo įstaigų specialiųjų ugdymo(si) poreikių turinčių mokinių piešinių konkursas „Auksinis ruduo“ (2017 m. spalio 19 d.).

I

Nojus Giedraitis

7

Irena Kliknienė

 

III

Lukas Ričkus

7

II

Juozas Bredelis

II gimn.

2.

100 klausimų ir 100 atsakymų apie Lietuvą (2017 m. spalio 20 d.)

II

Monika Janušaitė

I gimn.

Ineta Stankuvienė

3.

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių konkursas „Mažvydas mums nutiesė kelius...“ (2017 m. spalio 27 d.)

I

Arminas Jagminas

7

Elena Vaitkuvienė

 

 

Karolis Kutka

8

Lizeta Karvelytė

8

Gustė Masiulytė

6

4.

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 klasių mokinių konkursas „Pažinkime gimtąjį kraštą“ (2017 m. lapkričio 15 d.).

II

Monika Janušaitė

I gimn.

Rožė Teišerskienė,

Ineta Stankuvienė

 

Solveiga Petraitytė

I gimn.

Laura Gliaudytė

I gimn.

Guoda Ačaitė

I gimn.

Karolis Kutka

8

5.

Raseinių rajono priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pradinių klasių mokinių konkursas-paroda „Žiemos lipdiniai“(2017 m. gruodžio 14 d.).

Laureatai

Aušra Laukšaitė

1

Jūratė Dumskienė

Arijana Būziūtė

Estela Jonaitytė

Martynas Kancevičius

Eglė Mickutė

6.

Rajoninis meninio skaitymo konkursas (2018 m. sausio 30 d.)

III

 

 

Monika Janušaitė

I gimn.

Elena Vaitkuvienė

 

 

2017–2018 m. m. pradinių klasių mokinių rajoninių sporto varžybų  nugalėtojai

 

Eil. Nr.

Konkurso pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Paruošusio mokyt. vardas, pavardė

1.

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių „Mažosios olimpiados“ sporto varžybos (kamuoliuko metimo į tolį įsibėgėjus rungtis), 2017 m. rugsėjo 26 d.

I

Eglė Mickutė

1

Jūratė Dumskienė

2.

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių „Mažosios olimpiados“ sporto varžybos (kamuoliuko metimo į tolį įsibėgėjus rungtis), 2017 m. rugsėjo 26 d.

III

Aleksandras Šimaitis

1

Jūratė Dumskienė

3.

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių „Mažosios olimpiados“ sporto varžybos (60 m. bėgimo rungtis), 2017 m. rugsėjo 26 d.

III

Mantas Jovaiša

3

Virginija Ralienė

4.

Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių „Mažosios olimpiados“ sporto varžybos (60 m. bėgimo rungtis), 2017 m. rugsėjo 26 d.

III

Barbora Šaltytė

3

Virginija Ralienė

5.

Kvadrato varžybos, 2017 m. lapkričio 28 d.

III

(komandinė)

Barbora Šaltytė

3

Diana Gliaudienė

Gvidas Degutis

Mantas Jovaiša

Liveta Šimaitytė

Ignas Tautkevičius

Skaistė Palubinskytė

 

Lukas Arbačiauskas

4

Tomas Meištininkas

Jogailė Zaksaitė

Raminta Kisieliūtė

                                                             

 

 

2017 – 2018 m. m. regioninių, respublikinių varžybų prizininkai

 

Eil. Nr.

Konkurso pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Paruošusio mokytojo vardas, pavardė

1.

Zoninės kvadrato  varžybos, 2017 m. lapkričio 25 d.

II (komandinė)

Jonas Grigaitis

5 kl.

S. Radčenko

Kajus Šimaitis

5 kl.

Nerijus Miniotas

5 kl.

Evaldas Karvelis

5 kl.

Lukas Kancevičius

5 kl.

Eimantas Petraitis

5 kl.

Lukas Meištininkas

6 kl.

Renaldas Tolius

6 kl.

Aušrys Galkauskas

6 kl.

2.

Tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos tarp miestų BLM, 2018 m. gruodžio 16d.

II (komandinė)

 

Juozas Šinickas

III (asmeninė)

 Ia gimn.

S. Radčenko

Deivydas Tamošaitis

II (asmeninė)

III gimn. kl.

Valentas Stonys

III gimn. kl.

Dominykas Vasiliauskas

III (asmeninė)

Ia gimn. kl.

Ignas Žilaitis

II (asmeninė)

IV gimn. kl.

Armandas Jagminas

7 kl.

Bernadeta Balšaitytė

I (asmeninė)

Ib gimn. kl.

Rūta Lembutytė

I (asmeninė)

III gimn. kl.

3.

Finalinės svarsčių kilnojimo varžybos tarp miestų BLM, 2018 m. sausio 12 d.

III (asmeninė)

Rūta Lembutytė

III gimn. kl.

S. Radčenko

4.

Tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybos tarp kaimo BLM, 2018 m. sausio 27 d.

II (komandinė)

Rūta Lembutytė

III gimn. kl.

S. Radčenko

Bernadeta Balšaitytė

Ib gimn. kl.

S. Radčenko

Lizeta

Karvelytė

8 kl.

S. Radčenko

Armandas Jagminas

7 kl.

S. Radčenko

Deivydas Tamošaitis

III gimn. kl.

S. Radčenko

Dominykas Vasiliauskas

Ia gimn. kl.

S. Radčenko

Juozas Šinickas

Ia gimn. kl.

S. Radčenko

Valentas Stonys

III gimn. kl.

S. Radčenko

 

 

 

2017 – 2018 m. m. rajoninių sporto varžybų nugalėtojai (Kūno kultūros mokytojas ekspertas Saulius Radčenko)

 

                                                             

Eil.Nr.

Varžybų  pavadinimas, data

Iškovota vieta

Mokinio vardas, pavardė, klasė

1.

Vaikų lengvosios atletikos varžybos ,,Nemakščiai 2017“,

2017 m. rugsėjo 28 d.

Asmeniniai pasiekimai

III

Denisa Grigaitytė, 7 kl.

III

Jonas Grigaitis, 5 kl.

III

Gabrielė Degutytė, 7 kl.

III

Gustė Masiulytė, 6 kl.

II

Orijana Juščiūtė, 7 kl.

II

Edgaras Miniotas, 7 kl.

I, III

Anielius Kvietkus, 7 kl.

II, III

Renaldas Tolius, 6 kl.

II, III

Mangirdas Bredelis, 7 kl.

I,III

III,III

Marius Bružas,7 kl.

Toma Radčenkaitė, 6 kl.

II,III

Klaudija Tautkevičiūtė, 5 kl.

III

Nileta Urbonaitė, 6 kl.

2.

Lengvosios atletikos varžybos ,,Auksinis ruduo“,

2017 m. rugsėjo 22 d.

 

Komandiniai pasiekimai

III

Jaunučiai

Karolis Kutka, 8 kl.

Mantautas Būtė, 8 kl.

Augustė Nevardauskaitė, Ia gimn. kl.

Erikas Svenciūnas, Ib gimn. kl.

Remigijus Rimeika, Ib gimn. kl.

Juozas Šinickas, Ia gimn. kl.

Neda Degutytė, I gimn. kl.

Solveiga Petraitytė, Ia gimn. kl.

II

Jauniai

Neringa Lušaitė, II gimn. kl.

Lukas Luša, III gimn. kl.

Liudvikas Jocius, III gimn. kl.

Ignotas Gliaudys, IV gimn. kl.

Elvinas Zaksa, IV gimn. kl.

Rūta Lembutytė, III gimn. kl.

Asmeniniai pasiekimai

III,III

Augustė Nevardauskaitė, Ia gimn. kl.

III

Karolis Kutka, 8 kl.

II, I

Mantautas Būtė, 8 kl.

III, I

Erikas Svenciūnas, Ib gimn. kl.

I, III, I                                     

Remigijus Rimeika, Ib gimn. kl.

III, I

Juozas Šinickas, Ia gimn. kl.

II

Neda Degutytė, I gimn. kl.

I, III, II

Solveiga Petraitytė, Ia gimn. kl.

II

Neringa Lušaitė, II gimn. kl.

III, III

Lukas Luša, III gimn. kl.

III, II

Liudvikas Jocius, III gimn. kl.

II, III, III

Ignotas Gliaudys, IV gimn. kl.

III, I, II

Elvinas Zaksa, IV gimn. kl.

III, II

Rūta Lembutytė, III gimn. kl.

 

3.

Kvadratas,

2017 m. lapkričio 15 d.

II (komandinė)

Kamilė Visockytė, 5 kl.

Ema Visockytė, 5 kl.

Lidija Navickaitė, 5 kl.

Denisa Miniotaitė, 5 kl.

Klaudija Tautkevičiūtė, 5 kl.

Benita Kučinskaitė, 6 kl.

Gustė Masiulytė, 6 kl.

Toma Radčenkaitė, 6 kl.

Agnė Zubrickaitė, 6 kl.

Nileta Urbonaitė, 6 kl.

4.

Kvadratas,

2017 m. lapkričio 21 d.

I (komandinė)

Arminas Navardauskas, 6 kl.

Jonas Grigaitis, 5 kl.

Kajus Šimaitis, 5 kl.

Nerijus Miniotas, 5 kl.

Lukas Kancevičius, 5 kl.

Eimantas Petraitis, 5 kl.

Lukas Meištininkas, 6 kl.

Aurimas Vaičaitis, 6kl.

Renaldas Tolius, 6 kl.

Aušrys Galkauskas, 6 kl.

5.

Salės futbolas,

2017 m. lapkričio 22 d.

III (komandinė)

Rugilė Stanislavičiūtė, 8 kl.

Gabrielė Degutytė, 7 kl.

Skaistė Valintelytė, 8 kl.

Lizeta Karvelytė, 8 kl.

Orijana Juščiūtė, 7 kl.

Austėja Baltikauskytė, 7 kl.

Simona Pilvinytė, 7 kl.

6.

3X3 krepšinis,

2017 m. gruodžio 12 d.

II

(komandinė)

Petras Jocius, II gimn. kl.

Deivydas Barčas, II gimn. kl.

Martynas Jucius, II gimn. kl.

Markas Bredelis, II gimn. kl.

7.

3X3 krepšinis,

2017 m. gruodžio 12 d.

II

(komandinė)

Neda Degutytė, II gimn. kl.

Neringa Lušaitė, II gimn. kl.

Greta Giedraitytė, II gimn. Kl.

Gustė Masiulytė, 6 kl.

8.

Tinklinis,

2018 m. sausio 9 d.

II (komandinė)

Neda Degutytė, II gimn. kl.

Neringa Lušaitė, II gimn. kl.

Loreta Karveytė, II gimn. kl.

Gita Jankūnaitė, Ia gimn. kl.

Augustė Nevardauskaitė, Ia gimn. kl.

Bernadeta Balšaitytė, Ib gimn. kl.

Ineta Degutytė, Ia gimn. kl.

Solveiga Petraitytė, Ia gimn. kl.

Monika Janušaitė, Ib gimn. kl.

Greta Giedraitytė. II gimn. kl.

Domantė Jociutė, II gimn. kl.

9.

Stalo tenisas,

2018 m. sausio 30 d.

 

 

I

(komandinė)

Renaldas Tolius, 6 kl.

Juozas Šinickas, Ia gimn. kl.

Karolis Kutka, 8 kl.

Dominykas Vasiliauskas, 8 kl.

 

 

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Marytė Karpienė

Papildoma informacija