Rajoninis ketvirtokų anglų kalbos konkursas

2018 metų gruodžio 7 dieną vyko rajoninis anglų kalbos konkursas „Fun Tasks“ ketvirtų klasių mokiniams. Į Ariogalą, kur buvo organizuotas šis konkursas, vyko ir mūsų gimnazijos komanda: Barbora Šalčiūtė, Oskaras Laukšas, Eglė Radžiūtė, Lukrecija Stulgytė ir Martynas Šedbaras. Mokinius lydėjo juos ruošusi anglų k. mokytoja metodininkė Rasa Danauskienė.

Po smagių komandų prisistatymų mokiniai atliko nuotaikingas užduotis, kurios, aišku, buvo susijusios su artėjančiomis šventėmis. Tad renginio metu tvyrojo azartas, užsidegimas ir kalėdinė nuotaika. Žinoma, rezultatų skelbimas buvo aukščiausias renginio taškas! Džiugu, kad mūsų gimnazijos pradinukai užėmė II-ąją vietą, tik 2 taškais nusileidę šeimininkams.

Apdovanoti padėkos raštais, asmeninėmis dovanėlėmis ir saldumynais, dėkingi organizatoriams, namo vykome labai patenkinti, praturtėję žiniomis ir neįkainojama patirtimi.

Anglų kalbos mokytoja  metodininkė Rasa Danauskienė

Konkursas „Pažinkime gimtąjį kraštą“

Kiekvienų metų rudenį Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyksta konkursas rajoninis mokinių žinių konkursas „Pažinkime gimtąjį kraštą". Jame gali dalyvauti viena arba kelios komandos iš tos pačios mokyklos. Šiemet mūsų gimnazijos komandą sudarė 8-9 kl. mokiniai. Tai Karolis K., Evelina T., Lizeta K., Jokūbas L. ir Arminas J. Konkurse mokiniai atsakinėjo į istorijos, geografijos, gamtos, kultūros klausimus. Klausimai buvo įdomūs, sudėtingi.

Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir gardžiais prizais.

Nors šiemet sėkmė neaplankė ir mūsų komanda neiškovojo prizinės vietos, bet mokiniai papildė žinias apie savo gimtąjį kraštą.

Geografijos mokytoja metodininkė Loreta Stulgienė