„Euroscola“ konkurso finalas Klaipėdoje

Spalio 23 d.  Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos II-III gimn. klasių dešimties mokinių komanda, lydima istorijos mokytojos Inetos Stankuvienės, dalyvavo  Euroscola konkurso finale Klaipėdoje. Euroscola konkurso finalui paruošėme trumpą prisistatymą, dalyvavome viktorinoje, atlikome užduotis, susiėjusias su Europos Sąjunga, jos institucijomis, istorija, šalimis, žmonėmis ir dar daug kuo. Konkurse nebuvo lengva, bet džiaugiamės išbandę savo jėgas. Grįžome apdovanoti Europos Parlamento informacijos biuro Lietuvoje dovanėlėmis, pilni naujų žinių ir įspūdžių.

Neringa Lušaitė, II gimn. klasės mokinė

Dalyvavome konkurse „100 klausimų ir 100 atsakymų apie Lietuvą"

Dalyvavome konkurse „100 klausimų ir 100 atsakymų apie Lietuvą“

Spalio 20 dieną dalyvavome seimo narės Vidos Ačienės Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui paminėti organizuotoje viktorinoje moksleiviams „100 klausimų ir 100 atsakymų apie Lietuvą“. Mūsų gimnazijai atstovavo 5 mokiniai: I gimn. klasės mokinės Laura Gliaudytė, Monika Janušaitė, Solveiga Petraitytė, II gimn. kl. mokinė Neringa Lušaitė ir III gimn. klasės mokinys Gintaras Karvelis.

Sveikiname Moniką Janušaitę, šiame konkurse užėmusią II vietą!