Konkursas „Pirmyn į praeitį“

2018 m. gegužės 2 dieną  7-8 klasių mokinių komanda dalyvavo Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo įstaigų istorijos žinių konkurse „Pirmyn į praeitį“. Jis vyko Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Mūsų komanda, nors ir neužėmė prizinės vietos, sužinojo daug įdomių dalykų, įgijo patirties. Už dalyvavimą buvome apdovanoti prizais, mokytojams įteiktos pažymos už mokinių parengimą konkursui.  Džiaugiamės galėję dalyvauti „Pirmyn į praeitį“  renginyje.

Evelina Tamošaitytė, 8 klasės mokinė

Rajoninė matematikos olimpiada

Vasario 9 dieną vyko rajoninė I-IV gimnazinių klasių matematikos olimpiada. Mūsų gimnazijai atstovavo Laura Gliaudytė (I gimn. ), Neringa Lušaitė (II gimn. kl.), Audrius Vasiliauskas (III gimn. kl.) ir Tautvydas Pratašius (IV gimn. kl.). Džiaugiamės, kad net du mokiniai grįžo ne tuščiomis. Sveikiname Neringą ir Tautvydą laimėjusius savo amžiaus grupėse trečiąsias vietas.