Laimėjimai rajono piešinių konkurse „Mano svajonių biblioteka“

2021 m. kovo 16 – balandžio 16 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai Agnė Zubrickaitė (I g kl.), Akvilė Paulauskaitė (III g kl.), Laura Gliaudytė (IV g kl.) ir Mildaras Karvelis (IV g kl.) dalyvavo rajono piešinių konkurse „Mano svajonių biblioteka“.

Vyresniųjų klasių grupėje Agnė Zubrickaitė iškovojo I vietą, Akvilė Paulauskaitė – III vietą. Laura Gliaudytė ir Mildaras Karvelis apdovanoti paskatinamaisiais prizais.

Sveikiname ir linkime kūrybinės sėkmės ateityje.

Irena Kliknienė, dailės mokytoja

Laimėjimas meninio skaitymo konkurse

Balandžio 6 dieną  vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių virtualus meninio skaitymo konkursas „Gimtinės spalvos“ ir 4 klasės mokinė Aušra Laukšaitė tapo laureate.  Ji deklamavo Violetos  Palčinskaitės eilėraštį  „Senas senas albumėlis“ ir pavergė komisijos narių širdis. Džiaugiamės turėdami mokinių, kurie yra talentingi meninio žodžio puoselėtojai.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja J. Dumskienė