III vieta ekonomikos konkurse

Raseinių rajono švietimo centras ir Raseinių r. Ariogalos gimnazija kovo 29 d. organizavo jau tradicija tapusį 9–10 klasių mokiniams verslumą skatinantį renginį, kurio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi ekonomikos mokslu, ugdyti mokinių verslumo įgūdžius.

Į Raseinių rajono Ariogalos gimnaziją atvyko septynios komandos iš penkių rajono ugdymo įstaigų.

„Kelias į sėkmę“ konkurse komandoms reikėjo atlikti ekonomikos ir verslo žinių testą, išspręsti uždavinius. Visų komandų lyderiai rungėsi „Protų mūšio“ konkurse. O atliekant „Verslo idėjos“ konkurso užduotis komandoms reikėjo išradingumo, originalumo, kūrybingumo.

Mūsų gimnazijos komandai geriausiai sekėsi „Verslo idėjos“ konkurse, laimėjome 3 vietą.

Daiga Milkintienė, ekonomikos mokytoja