III vieta ekonomikos konkurse

III vieta ekonomikos konkurse

 Raseinių rajono švietimo centras ir Raseinių r. Ariogalos gimnazija kovo 29 d. organizavo jau tradicija tapusį 9–10 klasių mokiniams verslumą skatinantį renginį, kurio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi ekonomikos mokslu, ugdyti mokinių verslumo įgūdžius.

 Į Raseinių rajono Ariogalos gimnaziją atvyko septynios komandos iš penkių rajono ugdymo įstaigų. 

 „Kelias į sėkmę“ konkurse komandoms reikėjo atlikti ekonomikos ir verslo žinių testą, išspręsti uždavinius. Visų komandų lyderiai rungėsi „Protų mūšio“ konkurse. O atliekant „Verslo idėjos“ konkurso užduotis komandoms reikėjo išradingumo, originalumo, kūrybingumo.

 Mūsų gimnazijos komandai geriausiai sekėsi „Verslo idėjos“ konkurse, laimėjome 3 vietą.

 Daiga Milkintienė, ekonomikos mokytoja

 

Papildoma informacija