Laimėjimas piešinių konkurse „Mano augintinis“

Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Raseinių rajono bendro ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų piešinių konkurse „Mano augintinis“. Antros klasės mokinė Estela Jonaitytė buvo pakviesta į laureatų apdovanojimo šventę ir įvertinta už piešinio originalumą.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja J.  Dumskienė

Piešinių konkursas „Auksinis ruduo“

Mūsų gimnazijos 1-8 kl. mokiniai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų mokinių piešinių konkurse „Auksinis ruduo“.

Elija Juščiūtė (2 kl.) 1-2 klasių grupėje iškovojo III vietą, Arentas Diburys (5 kl.) 5-7 klasių grupėje – III vietą. Orijana Juščiūtė (8 kl.) – VIII-X gimn. klasių grupėje – I vietą, Lukas Ričkus (8 kl.) – VIII-X gimn. klasių grupėje – III vietą, Gabrielius Juščius (7 kl.) apdovanotas paskatinamuoju prizu.

Sveikiname ir linkime kūrybinės sėkmės ateityje.

Irena Kliknienė, dailės vyresnioji mokytoja