Laimėjimai eilėraščių konkurse “Tau, Mamyte”

Balandžio mėnesį mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių eilėraščių konkurse „Tau, Mamyte“. Konkurso tikslas buvo kūrybiškai paminėti Motinos dieną, ugdyti mokinių vertybines nuostatas, gebėjimą reikšti meilę, pagarbą ir dėkingumą mamai. Vertinimo komisijai buvo pateikti net 56 eilėraščiai. Mūsų gimnazijos mokiniams pavyko - laureatais tapo net keturi pradinių klasių mokiniai. Tai pirmokai Domantas Karpauskas ir Karilė Rukaitė (mokyt. M. Grinevičienė), ir antrokės Gustė Sabockytė ir Viktorija Klimašauskaitė (mokyt. V. Ralienė).

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Milda Grinevičienė

Fotografijų konkurse „Ššš mama dirba“ 3 vieta

Artėja pati gražiausia pavasario šventė – MOTINOS DIENA! Visi galvojame, kaip pradžiuginti savo mylimiausią žmogų. Kai kam jau pavyko tai padaryti! Ketvirtokai dalyvavo tarptautiniame fotografijų konkurse „Ššš mama dirba“, skirtame Motinos dienai, ir Eglei Mickutei nusišypsojo fortūna – jos siųsta fotografija pelnė III vietą, mokinė laimėjo 200 eurų kuponą poilsiui su mama bet kuriame Lietuvos viešbutyje.

Pradinių klasių vyresn. mokytoja J. Dumskienė