Šaškių varžybos

2018 m spalio 17 d. Nemakšių Martyno Mažvydo gimnazijoje vyko šaškių varžybos mokytojui B. Damijonaičiui paminėti. Varžybų nugalėtojas ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Tarp vaikinų III-ąją vietą iškovojo III gimn. kl. mokinys Arnoldas Tautkus, II-ąją – III gimn. kl. mokinys Alvidas Zubrickas, o nugalėtoju tapo II gimn. kl. mokinys Aurimas Gasparas. Tarp merginų III – ąją vietą iškovojo III gimn. kl. mokinė Neringa Lušaitė, II-ąją-III gimn. kl. mokinė Neda Degutytė, o nugalėtoja tapo 8 kl. mokinė Gabrielė Degutytė.

Rajoninės pradinių klasių mokinių sporto varžybos „Mažoji olimpiada”

Rugsėjo 27 d. Raseinių V. Petkaus pagrindinėje mokykloje  vyko rajono pradinių klasių mokinių sporto varžybos „Mažoji olimpiada”, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos pradinukų komanda. Pirmokai – Ugnė ir Jokūbas –  varžėsi kamuoliuko metimo rungtyje. Antrokai  – Eglė ir Martynas – šoko į tolį iš vietos. 60 m. bėgo trečiokai Kamilė ir Majus. Baudų metimo į krepšį rungtyje varžėsi ketvirtokai Liveta ir Mantas.

Liveta ir Eglė laimėjo antrąsias vietas, Majus iškovojo trečiąją.

Džiaugiamės sportiškais pradinukais ir sveikiname nugalėtojus.

Pradinių klasių mokytoja Virginija Ralienė