Pirmieji sportiniai prizai

Pirmieji sportiniai prizai

 Rugsėjo 26 dieną Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių sportinės varžybos „Mažoji olimpiada“. Mūsų mokiniai puikiai pasirodė ir laimėjo net 5 prizines vietas asmeninėse rungtyse. Kamuolio metimo į tolį įsibėgėjus rungtyje 2-ąją vietą užėmė Darija Kontvainytė (1 kl., mokyt. V. Ralienė); šuolio į tolį iš vietos 1-a vieta priklauso Dovilei Dautartaitei (2 kl., mokyt. L. Stasiulevičienė); 1-ąją vietą 60-ies metrų bėgime užėmė Eglė Mickutė (3 kl., mokyt. J. Dumskienė); baudų metime 5-o numerio kamuoliu 1-ą vietą laimėjo Goda Kringelytė, o 2-ąją – Saimonas Radvinskas (4 kl., mokyt. M. Grinevičienė). Džiaugiamės ir didžiuojamės šiais mokiniais!

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Milda Grinevičienė

 

Papildoma informacija