Edukacinių konkursų „Olympis 2016 - Rudens sesija“ rezultatai

Edukacinių konkursų „Olympis 2016 - Rudens sesija“ rezultatai

Gruodžio 7 dieną paskelbti „Olympis 2016 – Rudens sesija“ rezultatai. Džiaugiamės, jog mūsų gimnazijos mokiniai nusipelnė 66 diplomų. Sveikiname juos.

 

Anglų kalbos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Majus Rukas

1

1 klasė

99%

82%

I

2.

Goda Kringelytė

1

1 klasė

98%

78%

I

3.

Eglė Radžiutė

2

2 klasė

93%

62%

I

4.

Tajus Masiulis

2

2 klasė

91%

56%

I

5.

Barbora Šaltytė

2

2 klasė

90%

53%

I

6.

Oskaras Laukšas

2

2 klasė

88%

-

II

7.

Ugnė Zubrickaitė

2

2 klasė

79%

-

III

8.

Deimantė Tautkutė

3

3 klasė

91%

72%

I

9.

Tomas Meištininkas

3

3 klasė

88%

63%

II

10.

Jogailė Zaksaitė

3

3 klasė

70%

-

III

11.

Lidija Navickaitė

4

4 klasė

80%

-

II

12.

Eimantas Petraitis

4

4 klasė

70%

-

III

13.

Neringa Lušaitė

9

9 klasė

87%

68%

II

Lietuvių kalbos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Viltė Sabockytė

1

1 klasė

100%

100%

I

2.

Majus Rukas

1

1 klasė

100%

100%

I

3.

Goda Kringelytė

1

1 klasė

100%

78%

I

4.

Kamilė Sirtautaitė

1

1 klasė

93%

-

I

5.

Saimonas Radvinskas

1

1 klasė

91%

-

I

6.

Oskaras Laukšas

2

2 klasė

100%

100%

I

7.

Eglė Radžiutė

2

2 klasė

98%

83%

I

8.

Ugnė Zubrickaitė

2

2 klasė

96%

74%

I

9.

Tajus Masiulis

2

2 klasė

95%

69%

I

10.

Matas Radčenko

2

2 klasė

95%

66%

I

11.

Barbora Šaltytė

2

2 klasė

89%

-

II

12.

Lukrecija Stulgytė

2

2 klasė

85%

-

II

13.

Ignas Tautkevičius

2

2 klasė

71%

-

III

14.

Deimantė Tautkutė

3

3 klasė

84%

-

II

15.

Lukas Arbačiauskas

3

3 klasė

80%

-

II

16.

Lidija Navickaitė

4

4 klasė

92%

78%

I

17.

Klaudija Tautkevičiūtė

4

4 klasė

78%

-

III

18.

Arminas Jagminas

6

6 klasė

95%

87%

I

29.

Neringa Lušaitė

9

9 klasė

93%

92%

I

20.

Audrius Vasiliauskas

10

10 klasė

75%

54%

III

Matematikos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Majus Rukas

1

1 klasė

99%

96%

I

2.

Goda Kringelytė

1

1 klasė

91%

77%

I

3.

Viltė Sabockytė

1

1 klasė

90%

74%

I

4.

Kamilė Sirtautaitė

1

1 klasė

84%

57%

II

5.

Rusnė Maciulevičiūtė

1

1 klasė

80%

-

II

6.

Rimas Janušas

2

2 klasė

97%

91%

I

7.

Tajus Masiulis

2

2 klasė

96%

88%

I

8.

Oskaras Laukšas

2

2 klasė

93%

78%

I

9.

Eglė Radžiutė

2

2 klasė

93%

76%

I

10.

Ugnė Zubrickaitė

2

2 klasė

90%

69%

I

11.

Barbora Šaltytė

2

2 klasė

89%

66%

II

12.

Ignas Tautkevičius

2

2 klasė

88%

65%

II

13.

Deimantė Tautkutė

3

3 klasė

93%

85%

I

14.

Lidija Navickaitė

4

4 klasė

80%

75%

II

Informacinių technologijų konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Majus Rukas

1

1 klasė

92%

73%

I

Biologijos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Goda Kringelytė

1

1 klasė

97%

82%

I

2.

Kamilė Sirtautaitė

1

1 klasė

97%

81%

I

3.

Majus Rukas

1

1 klasė

94%

55%

I

4.

Viltė Sabockytė

1

1 klasė

92%

-

I

5.

Lukrecija Stulgytė

2

2 klasė

100%

100%

I

6.

Eglė Radžiutė

2

2 klasė

99%

91%

I

7.

Tajus Masiulis

2

2 klasė

96%

68%

I

8.

Ugnė Zubrickaitė

2

2 klasė

95%

61%

I

9.

Oskaras Laukšas

2

2 klasė

95%

58%

I

10.

Deimantė Tautkutė

3

3 klasė

83%

-

II

11.

Lukas Arbačiauskas

3

3 klasė

83%

-

II

12.

Lidija Navickaitė

4

4 klasė

94%

80%

I

13.

Arminas Jagminas

6

6 klasė

86%

69%

II

14.

Legeckas Jokūbas

6

6 klasė

76%

-

III

Geografijos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Arminas Jagminas

6

6 klasė

71%

-

III

2.

Neringa Lušaitė

9

9 klasė

84%

85%

II

Istorijos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Lygis

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Arminas Jagminas

6

6 klasė

71%

66%

III

2.

Neringa Lušaitė

9

9 klasė

70%

79%

III

 

1 - „Geriau už“ - kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.

Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“:

 

Marytei Karpienei.

 

Mokytojai, kurių mokiniai gavo I-III laipsnio diplomus:

Mokytojas

Dalykas

Diana Gliaudienė

Lietuvių kalba ir literatūra

Diana Gliaudienė

Matematika

Diana Gliaudienė

Biologija, pasaulio pažinimas

Ineta Stankuvienė

Istorija

Jovita Radčenkienė

Lietuvių kalba ir literatūra

Jūratė Dumskienė

Lietuvių kalba ir literatūra

Jūratė Dumskienė

Matematika

Jūratė Dumskienė

Biologija, pasaulio pažinimas

Marytė Karpienė

Lietuvių kalba ir literatūra

Milda Grinevičienė

Biologija, pasaulio pažinimas

Milda Grinevičienė

Lietuvių kalba ir literatūra

Milda Grinevičienė

Matematika

Rasa Danauskienė

Anglų kalba

Reda Mėlinienė

Anglų kalba

Rožė Teišerskienė

Geografija

Violeta Jaškauskienė

Biologija, pasaulio pažinimas

Virginija Ralienė

Lietuvių kalba ir literatūra

Virginija Ralienė

Matematika

Virginija Ralienė

Biologija, pasaulio pažinimas

 

Detalesnė informacija - www.Olympis.lt

 

 

I vieta konkurse „Pažinkime gimtąjį kraštą“

I vieta konkurse „Pažinkime gimtąjį kraštą“

 Lapkričio 23 d. Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokinių komanda dalyvavo rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 (I)  klasių mokinių konkurse „Pažinkime gimtąjį kraštą“.

 Renginys, skirtas skatinti mokinius domėtis gimtojo krašto istorija, gamta, geografija, kultūros ir etnokultūros vertybėmis, mokinius jau ketvirtą kartą sukvietė į Viduklės Simono Stanevičiaus gimnaziją. Konkurse dalyvavo 9 mokinių komandos iš rajono mokyklų. Mūsų šauni komanda – Solveiga Petraitytė (8 kl.), Laura Gliaudytė (8 kl.), Monika Janušaitė (8 kl.), Neringa Lušaitė (I gimn. kl.), Petras Jocius (I gimn. kl.), – palaikoma juos ruošusių geografijos, istorijos ir biologijos mokytojų, konkurse laimėjo pirmąją vietą. Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės jų puikiomis žiniomis apie gimtąjį kraštą.

Ineta Stankuvienė, istorijos mokytoja metodininkė

 

Papildoma informacija