Jėgų išbandymas Oratorių konkurse

Jėgų išbandymas Oratorių konkurse

 

 Balandžio 26 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vykusiame 5-8 kl. mokinių Oratorių konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos 7 b klasės mokinės Monika Janušaitė ir Solveiga Petraitytė. Po antro turo Solveiga Petraitytė laimėjo antrąją vietą. 

 Džiaugiamės ir dėkojame konkurso organizatoriams už galimybę dalyvauti tokiame konkurse, už mielą ir šiltą renginį.

Elena Vaitkuvienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

 

Edukacinių konkursų „Olympis 2016 – Pavasario sesija“ rezultatai

Edukacinių konkursų „Olympis 2016 – Pavasario sesija“ rezultatai

Konkursų „Olympis“ pavasario sesijoje dalyvavo daugiau nei 22 tūkstančiai mokinių iš 870 Lietuvos mokymo įstaigų. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo 115 konkursų ir laimėjo 62 diplomus. Sveikiname juos.

Anglų kalbos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Navickaitė Lidija

3

100%

100%

I 

2.

Miniotas Nerijus

3

87%

56%

II

3.

Jagminas Armandas

5

84%

-

II

4.

Vytautas Dumskis

6

78%

-

III

5.

Petraitytė Solveiga

7b

95%

87%

I

6.

Janušaitė Monika

7b

90%

69%

I

7.

Lušaitė Neringa

8

88%

55%

II

 

Lietuvių kalbos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Šaltytė Barbora

1

100%

100%

I

2.

Masiulis Tajus

1

99%

92%

I

3.

Radžiutė Eglė

1

99%

92%

I

4.

Stulgytė Lukrecija

1

98%

79%

I

5.

Miniotas Nerijus

3

97%

80%

I

6.

Navickaitė Lidija

3

95%

69%

I

7.

Tautkevičiūtė Klaudija

3

75%

-

III

8.

Jagminas Arminas

5

88%

75%

II

9.

Baltikauskytė Austėja

5

84%

57%

II

10.

Rugilė Vasiliauskaitė

6

84%

54%

II

11.

Tamošaitytė Evelina

6

84%

53%

II

12.

Akvilė Paulauskaitė

6

80%

-

II

13.

Stanislavičiūtė Rugilė

6

80%

-

II

14.

Karolis Kutka

6

78%

-

III

15.

Mantas Gedvilas

6

77%

-

III

16.

Janušaitė Monika

7b

97%

96%

I

17.

Petraitytė Solveiga

7b

92%

84%

I

18.

Lušaitė Neringa

8

95%

93%

I

19.

Liveta Gokaitė

I

92%

89%

I

20.

Audrius Vasiliauskas

I

76%

-

III

21.

Valentas Ramoška

I

70%

-

III

           

 

Matematikos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Masiulis Tajus

1

96%

68%

I

2.

Šaltytė Barbora

1

94%

57%

I

3.

Janušas Rimas

1

92%

-

I

4.

Stulgytė Lukrecija

1

85%

-

II

5.

Miniotas Nerijus

3

96%

88%

I

6.

Navickaitė Lidija

3

93%

78%

I

7.

Šimaitis Kajus

3

83%

-

II

8.

Janušaitė Monika

7b

70%

63%

III

 

Fizikos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Janušaitė Monika

7b

76%

59%

III

2.

Audrius Vasiliauskas

I g.

79%

79%

III

 

Informacinių technologijų konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Jagminas Arminas

5

87%

70%

II

2.

Baltikauskytė Austėja

5

80%

51%

II

3.

Stanislavičiūtė Rugilė

6

84%

81%

II

4.

Janušaitė Monika

7b

92%

95%

I

 

Biologijos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Masiulis Tajus

1

100%

100%

I 

2.

Radčenko Matas

1

97%

-

I

3.

Šaltytė Barbora

1

95%

-

I

4.

Stulgytė Lukrecija

1

93%

-

I

5.

Navickaitė Lidija

3

90%

-

I

6.

Miniotas Nerijus

3

87%

-

II

7.

Tautkevičiūtė Klaudija

3

78%

-

III

8.

Jagminas Arminas

5

89%

70%

II

9.

Janušaitė Monika

7b

86%

80%

II

10.

Petraitytė Solveiga

7b

83%

70%

II

11.

Lušaitė Neringa

8

94%

95%

I Description: http://www.olympis.lt/template/images/medal-icon.png

12.

Jagminaitė Greta

8

81%

70%

II

 

Geografijos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Tamošaitytė Evelina

6

91%

87%

I

2.

Stanislavičiūtė Rugilė

6

74%

53%

III

3.

Janušaitė Monika

7b

85%

76%

II

 

Istorijos konkurso rezultatai

#

Mokinys

Klasė

Rezultatas

Geriau už1

Laipsnis

1.

Jagminas Arminas

5

70%

67%

III

2.

Petraitytė Solveiga

7b

84%

85%

II

3.

Janušaitė Monika

7b

71%

62%

III

4.

Lušaitė Neringa

8

78%

85%

II

5.

Audrius Vasiliauskas

I g.

70%

59%

III

 

1 – „Geriau už“ - kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.

Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“: Marytei Karpienei, Irenai Griškienei, Jovitai Radčenkienei, Virginijai Ralienei, Jūratei Dumskienei.

 

Mokytojai, kurių mokiniai gavo I-III laipsnio diplomus:

Rasa Danauskienė, Reda Mėlinienė, Elena Vaitkuvienė, Marytė Karpienė, Jovita Radčenkienė, Daiga Milkintienė, Genovaitė Jankauskaitė, Dalia Venckuvienė, Irena Mėlinienė, Roma Matikovienė, Raimonda Budvytienė, Violeta Jaškauskienė, Virginija Ralienė, Jūratė Dumskienė.

 

 

Papildoma informacija