„Kūrybinės partnerystės“ netradicinėje aplinkoje

„Kūrybinės partnerystės“ netradicinėje aplinkoje

 Vasario 11 dieną  aštuntokai, lietuvių kalbos mokytoja Elena Vaitkuvienė ir biologijos mokytoja Rasa Nekrošiutė su kūrybos praktiku Gediminu Beržiniu „Kūrybinių partnerysčių“ veiklą  tęsė netradicinėje aplinkoje – Raseinių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Ten  vyksta Gedimino Beržinio fotonuotraukų paroda.

 

 Užsiėmimo metu ne tik aptarėme darbų parodą, tačiau diskutavome paaugliams aktualiomis temomis: saugus bendravimas internete, savęs pateikimas kitiems, narkotinių medžiagų vartojimo pasekmės. Mokėmės nugalėti baimę, įveikti save, buvo ugdomos lyderio savybės. 

 

 Džiaugėmės ten susitikę su bendraamžiais iš Raseinių r. „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos bei šios mokyklos socialine pedagoge. Mokiniai  turėjo galimybę kurti interviu, improvizuoti vaidinant,  taip pat vienas kitą galėjo išmokyti naujų dalykų. 

 Užsiėmimo metu vyravo puiki, darbinga atmosfera. Mokinių, mokytojų nuoširdumas spindėjo akyse – tai tik dar kartą įrodo, kad bendraudami ir bendradarbiaudami galime įveikti net ir pačius sunkiausius iššūkius.  

Aštuntos klasės auklėtoja, biologijos mokytoja  Rasa Nekrošiutė

Papildoma informacija