Aštuntokų susitikimas su praktikuAštuntokų susitikimas su praktiku

 Sausio 24 d. (penktadienį) mokykloje vyko 6-9 klasių susitikimas su „Kūrybinių partnerysčių“ agentu ir praktikais. Kadangi jie pasirodė labai malonūs, nuoširdūs ir aktyvūs žmonės, daugeliui šis susitikimas paliko neišdildomą įspūdį. Išsiaiškinusi, su kuriuo praktiku bendradarbiaus, kiekviena klasė jam padovanojo simbolinę dovaną, kuri atspindi jų klasės charakterį.  Tiesa, praktikai taip pat mus nustebino maloniomis staigmenomis. 


 Pirmojo susitikimo metu norėjome vieni kitus pažinti. Praktikai prisistatė: papasakojo apie savo pomėgius, kuo užsiima gyvenime. Išsiskirstę į klases dar labiau susipažinome. Kiekvienas mokinys papasakojo apie save, aptarėme, kokius talentus, pomėgius turime, taip pat kartu planavome tolesnę veiklą. Mes, aštuntokai, žadame kurti filmą, tik kol kas esame neapsisprendę apie ką jis bus. Kartu su praktiku Gediminu imsimės darbo ir pasieksime puikų rezultatą. Žinoma, tam prireiks atiduoti begales laiko, pastangų, kantrybės ir bendradarbiavimo, kad rezultatas tenkintų tiek mus, tiek aplinkinius,  tačiau mes tikime savo jėgomis ir esame pasiruošę dirbti.

                                                  Kornelija Būtytė, 8 klasės mokinė 

Papildoma informacija