Seminaras Ukmergės rajono mokytojamsSeminaras Ukmergės rajono mokytojams

 

 2014 m. balandžio 14 d. 10.00 val. Ukmergės Švietimo centre vyko seminaras pedagogams "Kūrybiška pamoka – kūrybingam mokiniui. Refleksijos pamokoje metodų įvairovė".  


 
Seminaras parengtas pagal projektą „Kūrybinės partnerystės“. Seminarą vedė Nemakščių Martyno Mažvydo vidurinės mokyklos mokytojos Rasa Nekrošiutė ir Irena Griškienė. Mokytojos supažindino mokytojus su projekto keliamais tikslais ir idėjomis, pristatė mokyklos dalyvavimą šiame projekte ir vykdomas veiklas, galimybes kurti nuolatinės  refleksijos kultūrą, erdves savęs ir vienas kito pažinimui, dalijosi projekto metu įgyta patirtimi.Parengta metodinė medžiaga „Aktyvūs mokymo metodai“.

 

Kuruojanti mokytoja Irena Griškienė

 

Papildoma informacija