Europos egzaminas

Europos egzaminas

 Minint Europos dieną, Gegužės 9-ąją, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje vyko „Europos egzaminas“. Tai  nacionalinis žinių apie Europą konkursas, kurio dalyviai turi galimybę išmėginti savo žinias, atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas.

 „Europos egzamino“ pirmajame etape gimnazijoje  jėgas išbandė II-III gimn. klasių mokiniai: trečioji  vieta atiteko III gimn. klasės mokinei Agnei Mockevičiūtei, antroji vieta – III gimn. klasės mokinei Tomai Stanislavičiūtei, o pirmąją vietą atkakliai iškovojo II ginm. klasės mokinė Karolina Žalkauskaitė. 

 Geriausiai „Europos egzaminą“ savo mokykloje išlaikiusi Karolina įgijo teisę dalyvauti antrajame egzamino etape, kuris vyks internetu gegužės 17 d. Po jo bus atrinkti 25 mokiniai, kurie varžysis  finale gegužės 22 d. dėl puikių prizų: pažintinės kelionės į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, skrydžio į Romą ir skrydžio 30-ąjį gimtadienį švenčiančios programos „Erasmus+“ oro balionu.

 Sveikiname I etapo „Europos egzamino“ laimėtoją Karoliną, kuri jau gali  džiaugtis Europos Sąjungos žinovo titulu savo gimnazijoje ir linkime sėkmės tolesniuose etapuose.

Ineta Stankuvienė, istorijos mokytoja metodininkė

 

Papildoma informacija