Mokytojų sąrašas

2017-2018 m.m.

Mokytojai ekspertai

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

1.

Saulius Radčenko

Kūno kultūros mokytojas

Mokytojai metodininkai

  1.  

Vytautas Andriuška

Technologijų mokytojas

  1.  

Rasa Danauskienė

Anglų kalbos mokytoja

  1.  

Virginija Bartkienė

Rusų kalbos mokytoja

  1.  

Jovita Radčenkienė

Lietuvių kalbos mokytoja, 8 klasės vadovė

  1.  

Virginija Ralienė

Pradinių klasių mokytoja, 3 klasės vadovė

  1.  

Elena Vaitkuvienė

Lietuvių kalbos mokytoja, Ia, Ib klasių vadovė

  1.  

Ineta Stankuvienė

Istorijos mokytoja

  1.  

Violeta Jaškauskienė

Biologijos mokytoja

  1.  

Vilma Drungėlienė

Matematikos mokytoja

  1.  

Vaida Baltrušaitienė

Muzikos mokytoja, V g. klasės vadovė

  1.  

Marytė Karpienė

Lietuvių kalbos mokytoja, II g. klasės vadovė

Vyresnieji mokytojai

  1.  

 

 

  1.  

Jūratė Dumskienė

Pradinių klasių mokytoja, 1 klasės vadovė

  1.  

Diana Gliaudienė

Pradinių klasių mokytoja, 4 klasės vadovė

  1.  

Vida Greičienė

Katalikų tikybos mokytoja

  1.  

Milda Grinevičienė

Pradinių klasių mokytoja, 2 klasės vadovė

  1.  

Irena Griškienė

Matematikos mokytoja, III g. klasė vadovė

  1.  

Genovaitė Jankauskaitė

Informacinių technologijų mokytoja

  1.  

Audra Jocienė

Matematikos mokytoja

  1.  

Irena Kliknienė

Technologijų, dailės mokytoja, 7 klasės vadovė

  1.  

Reda Mėlinienė

Anglų kalbos mokytoja

  1.  

Daiga Milkintienė

Informacinių technologijų mokytoja

  1.  

Dalia Venckuvienė

Fizikos  mokytoja, 6 klasės vadovė

  1.  

Egidijus Vyšniauskas

Istorijos mokytojas

  1.  

Milda Urniežienė

Choreografijos mokytoja

  1.  

Rasa Čepauskienė

Chemijos mokytoja

Specialistai

  1.  

Gražina Jocienė

Vyresnioji socialinė paedagogė

  1.  

Dovilė Norkutė

Vyresnioji specialioji pedagogė

  1.  

Ernesta Fedorenko

Vyresnioji pagalbos mokiniui specialistė

         

Pastaba. Su kiekvienu mokytoju galite susisiekti paskambinę telefonu 8 428 48344 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

 

 

 

Vadovavimas klasei

2017-2018 m.m.

 

Klasė

Klasės vadovas

Mokinių skaičius klasėje

Spec. poreikių mokinių skaičius

Valandų skaičius

1

Jūratė Dumskienė

11

-

2,5

2

Milda Grinevičienė

14

2

3

3

Virginija Ralienė

18

3

3,5

4

Diana Gliaudienė

10

6

2,5

5

Vaida Baltrušaitienė

14

3

3

6

Dalia Venckuvienė

13

2

3

7

Irena Kliknienė

21

3

3

8

Jovita Radčenkienė

16

1

3

Ia gimn.

Elena Vaitkuvienė

15

1

5

Ib gimn.

Elena Vaitkuvienė

16

1

II gimn.

Marytė Karpienė

18

3

3

III gimn.

Irena Griškienė

15

1

3

IV gimn.

Adelė Balašaitienė

16

-

3

Viso:

197

26

37,5

 

 

Papildoma informacija