Gražioj šaly aš gyvenu ir lietuviškai kalbu

Balandžio 9 d. Raseinių lopšelyje-darželyje „Liepaitė“ vyko rajono ugdymo įstaigų ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas „Gražioj šaly aš gyvenu ir lietuviškai kalbu“, kuriame dalyvavo geriausi skaitovai iš viso rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Mūsų gimnaziją atstovavo ikimokyklinio ugdymo grupės ugdytinė Gabrielė Zaleckytė, kurią šiam konkursui parengė mokytoja Regina Zudmonienė. Žavesio kibirkštėlė virpino kiekvieną, kuris pajuto vaiko prisilietimą prie poezijos, jo nerimą prieš auditoriją. Daugelis iš jų akimis sekė juos atlydėjusius mokytojus, vedančiuosius ir visus susirinkusius. Laureatais netapome, bet labai džiaugiamės, kad Gabrielė nugalėjo auditorijos jaudulį, nerimą ir nežinomybę. Konkurso organizatoriai apdovanojo kiekvieną padėkomis, gražiomis knygomis, šypsenomis ir pasitikėjimu. Dėkojame Gabrielės mamai Jurgitai, kuri palydėjo mus į konkursą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Regina Zudmonienė

Ankstesnis straipsnisProjektas „Vaikų Velykėlės“
Sekantis straipsnisVelykinis atvirukas